Do Guild Wars 2 wraca Living World Season 1 Episode 1!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
2 2625
Do Guild Wars 2 wraca Living World Season 1 Episode 1!

Do Guild Wars 2 powraca dawno nie widziana zawartość, czyli oryginalne Living World, a dokładniej Season 1 Episode 1 o nazwie Flame and Frost. Jest to istotna rzecz, bowiem to od niej rozpoczęła się seria fabularnych aktualizacji do tego MMORPG-a. Może od strony fabularnej nie wszyscy będą zachwyceni, ale pod względem niektórych walk nikt nie powinien narzekać. 

Poza tym powrót do starej historii Guild Wars 2 pozwoli odetchnąć od tego, co oferuje End of Dragons. Zwłaszcza, że ta opowieść nie była dostępna od dziewięciu lat i teraz ArenaNet ją przywraca. Jest więc duża szansa, że sporo obecnych graczy GW2 nigdy nie zapoznało się z tym epizodem. Mają więc idealną okazję, aby nadrobić zaległości. Całość dostępna jest za darmo, więc korzystajcie. Pojawiły się również stare, jak i nowe osiągnięcia!

Deweloperzy poinformowali również, że w planach mają udostępnienie czterech kolejnych epizodów, więc na brak atrakcji w Guild Wars 2 nie będzie można narzekać. Zwłaszcza, że samo End of Dragons również będzie oferowało bardziej „aktualne” nowości.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube