Do League of Legends trafi pierwsza, czarnoskóra, homoseksualna postać

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
31 6170
Do League of Legends trafi pierwsza, czarnoskóra, homoseksualna postać

Różnorodność w grach to standard, który nasilił się zwłaszcza ostatnimi czasy. Raczej nikogo nie dziwią już ogłoszenia, że bohater X nagle okazuje się reprezentantem mniejszości seksualnej. Takie informacje często oburzają, ale niekoniecznie ze względu na homoseksualność, ale zmianę historii postaci, czy dodawanie takich aspektów do kogoś już istniejącego. 

Dlatego Riot Games tym razem postanowiło po prostu wprowadzić homoseksualnego bohatera do League of Legends, ale jako nową postać. W dodatku czarnoskórą – ponoć takiego połączenia w grze nie było, co podkreśla aktor głosowy K’Sante. Zaznaczył, że jest dumny mogąc użyczyć swojego głosu temu bohaterowi, który przeciera szlak mniejszości seksualnej w League of Legends.

Jeśli nie interesują Was takie rzeczy w grze PvP, gdzie historia postaci to jedynie dodatek do rozgrywki, który na nic nie wpływa, to może zainteresują Was umiejętności K’Sante.

Umiejętność bierna — Niezmącony Instynkt

 • Zadające obrażenia wrogom umiejętności K’Santego na krótki czas oznaczają wrogów. Ataki wymierzone w oznaczonych przeciwników zdejmują oznaczenia i zadają dodatkowe obrażenia fizyczne zależne od maksymalnego zdrowia celu.
 • Na Całego: Atakowanie oznaczonego wroga zadaje teraz obrażenia fizyczne i dodatkowe nieuchronne obrażenia zależne od maksymalnego zdrowia celu.

Q — Uderzenie Ntofo

 • K’Sante uderza bronią, zadając obrażenia fizyczne na małym obszarze wokół niego i na krótko spowalnia trafionych.Jeśli wróg zostanie trafiony, K’Sante na krótki czas zyska ładunek. Dwa ładunki pozwolą mu uwolnić falę uderzeniową, która przyciąga przeciwników.
 • Na Całego: Umiejętność już nie spowalnia, a jej czas odnowienia zostaje skrócony.

W — Taran

 • Ładowanie: K’Sante unosi tonfy, by się bronić. Na krótko staje się niepowstrzymany, a obrażenia, które otrzymuje zostają zmniejszone.
 • Wypuszczenie: K’Sante prze naprzód, zadając obrażenia fizyczne zależne od maksymalnego zdrowia celu, odrzucając i ogłuszając wrogów, których staranuje, na krótki czas zależny od czasu ładowania.
 • Na Całego: Umiejętność zostaje odnowiona i zadaje więcej obrażeń fizycznych zależnych od czasu ładowania, redukcja obrażeń jest zwiększona, a prędkość ładowania i doskoku zostają podwojone.

E — Praca Nóg

 • K’Sante wykonuje doskok, zyskując na krótko tarczę. Jeśli doskakuje do sojusznika, to on też dostaje tarczę, a umiejętność ma większy zasięg. Podczas używania Pracy Nóg można używać też innych umiejętności.
 • Na Całego: Doskok jest szybszy. Zasięg doskoku do wybranego miejsca zostaje zwiększony. K’Sante może doskakiwać przez ściany.

R — Na Całego

 • K’Sante rozbija swoje tonfy, zadając obrażenia fizyczne i odrzucając wrogiego bohatera. Przeciwnicy, którzy uderzą o ścianę, otrzymają więcej obrażeń fizycznych, zostają odrzuceni za ścianę i na krótko ogłuszeni. Następnie K’Sante doskakuje do wroga i atakuje Na Całego przez pewien okres.
 • Na Całego: K’Sante traci pewien procent maksymalnego zdrowia oraz dodatkowego pancerza i odporności na magię. Zyskuje obrażenia od ataku i wszechwampiryzm, a jego umiejętności działają inaczej.

Poniżej z kolei znajdziecie filmik fabularny bohatera oraz jak sprawuje się w akcji.


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube