Do LoL-a zmierza smok ze zbyt ludzką twarzą oraz system Vanguard z Valorant

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
31 2247
Do LoL-a zmierza smok ze zbyt ludzką twarzą oraz system Vanguard z Valorant

Riot Games zaprezentowało nowego bohatera, który zawita do League of Legends. Będzie nim Smolder, czyli mały smok mogący niektórym przypominać Spyro. Dla części osób bestia ta miała zbyt ludzką twarz i z tego powodu rozpoczęły się drobne protesty. Riot Games jednak szybko wszystko uciszyło, wprowadzając odpowiednie poprawki, dzięki którym Smolder będzie bardziej smoczy.

Po Smolderze przybędzie „mag–alejowy solista średniego zasięgu”. W tym roku pojawi się postać znana z serialu Arcane, Ambessa Medarda! Co się zaś tyczy samego Arcane, to pokazano nowy „teaser trailer” oraz potwierdzono listopadową premierę na Netflix. Jeśli chodzi o interesujące zmiany, to w League of Legends system maestrii zostanie całkowicie zmieniony. Zmianie ulegną także zabezpieczenia gry, bo Riot Games wprowadza system Vanguard, znany z Valorant.

Aby zapewnić integralność gry dla wszystkich graczy, Riot Vanguard musi być aktywne podczas rozgrywki League of Legends oraz przez cały czas, gdy klient League jest otwarty. Jakakolwiek próba odinstalowania, zamknięcia lub interakcji z Riot Vanguard w niewłaściwy sposób, uniemożliwi rozgrywkę. Możecie więc odinstalować to zabezpieczenie lub je wyłączać, gdy nie gracie w LoL-a, ale ponownie się z nim przywitacie, gdy zechcecie wylewać łzy na Summoner’s Rift.

Z dobrych wieści, Skarner szykuje się na swoją odnowioną premierę w pierwszej połowie tego roku. Po Skarnerze, bohater z Arcane otrzyma VGU. Shyvanę czeka VGU, które zaplanowano na rok 2025. Tryb Arena będzie dalej rozwijany, powróci także URF oraz Jeden za Wszystkich. W planach jest także zupełnie nowy tryb do „wyluzowania”.

Wszystkie ogłoszenia znajdziecie tutaj. Na koniec wspomnę, że League of Legends w tym roku obchodzić będzie 15. rocznicę.


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube