Do World of Warcraft wróciły... stare klasyczne bossy

Lord

Blizzard (na szczęście) nie należy do tych firm, który z okazji urodzin World of Warcraft (albo jakiegokolwiek innego tytułu)  wrzuci jakiś event, parę promocji do Item Shopa i na tym się skończy. 
 
„Zamieć” przywiązuje ogromną rolę do tego typu wydarzeń. Stawia też na różnorodność, żeby jedna rocznica nie powtarzała się z kolejną. Dlatego w tym roku – z okazji 13. urodzin największego MMORPG na świecie – otrzymamy otrzymaliśmy nie lada gratkę. 

Do WoW-a wracają stare klasyczne (światowe) bossy:) Wystarczy odwiedzić odpowiedniego NPC i wziąć zadanie zatytułowane „The Originals”. 

(via WoWCenter.pl)

„Wymaga ono pokonania trzech bossów: Lorda Kazzaka w Blasted Lands, Azuregosa w Azsharze oraz jednego z zielonych smoków, które pojawiają się przy wielkich drzewach w Azeroth (Feralas, Duskwood, Hinterlands, Ashenvale). Za zgładzenie każdego macie szansę otrzymać raz w tygodniu ekwipunek o poziomie 900”. 

Zabawa trwa do 30 listopada. 

Kto wie, może za rok taki „powrót do przeszłości” nie będzie już konieczny. Wszystko zależy do tempa prac i daty premiery World of Warcraft Classic. Wtedy zmierzymy się z takimi (lub podobnymi) bossami w dowolnym momencie. 

 

Oprócz niecodziennej szansy walki twarzą w twarz z klasycznymi bossami, dostaniemy jeszcze mały bonusik do expa, achievement i parę głupot. Szczegóły TUTAJ

Zobacz także

4 komentarzy