Dota 2 niedługo dostanie własne anime i to od Netflix!

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
5 2708
Dota 2 niedługo dostanie własne anime i to od Netflix!

Na łamach portalu coraz częściej pojawiają się informacje o anime w jakiś sposób związanymi z grami MMO, czy sieciowymi produkcjami. Zapnijcie zatem pasy, bowiem do tego wesołego grona dołącza Dota 2.

Valve oficjalnie potwierdziło, że już 25 marca otrzymamy Dota: Dragon's Blood. Cóż to takiego? Anime poświęcone Dota 2 za które odpowiada Netflix. Szczegółów na temat produkcji nie znamy, ale już wiemy, że w bajce zobaczymy Dragon Knighta, a fabuła eksplorować ma zaplecze historyczne tejże gry.

Netflix ostatnio wydaje coraz więcej anime na podstawie gier, jak np. Tomb Raider, czy Dragon’s Dogma. O jakości tych „dzieł” dyskutować nie zamierzam, ale mam nadzieję, że Dota: Dragon's Blood będzie po prostu… lepsze.

Złośliwi zwracają uwagę, że Valve najwidoczniej pozazdrościło Riot Games, które tworzy właśnie anime o League of Legends o nazwie Arcane. Mimo, że fanem LoL-ka nie jestem to coś w kościach czuję, że od strony wizualnej Arcane po prostu zmiecie Dota: Dragon's Blood.

Tak, ostatnie anime od Netflix moim zdaniem wyglądają paskudnie i zapowiedź Dota: Dragon's Blood nie zmienia mojego zdania w tej kwestii. Chociaż kto wie, może jeszcze uda się im mnie zaskoczyć. Czymś na poziomie Wakfu bym nie pogardził.

Dota: Dragon's Blood zobaczycie na Netflix 25 marca.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube