Dota 2 niespodziewanie dostała nową postać oraz aktualizację pola bitwy

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
5 2918
Dota 2 niespodziewanie dostała nową postać oraz aktualizację pola bitwy

Valve w swoim stylu wydaje nowości do własnych gier. Bez zapowiedzi, bez pompy, po prostu pstryk palcami i nagle aktualizacja jest. Dota 2 nie tak dawno temu otrzymała totalnie zaktualizowany od podstaw samouczek. Teraz z kolei przyszła kolei na odświeżenie wizualne mapy oraz nową postać.

Nową bohaterką w Dota 2 jest Dawnbreaker. To postać walcząca w zwarciu, a jeśli chodzi o jej umiejętności:

  • Starbreaker: Dawnbreaker obraca młotkiem wokół siebie 3 razy, zadając obrażenia wrogom.Podczas ostatniego uderzenia atakuje swoim młotem, ogłuszając i zadając obrażenia wrogom znajdującym się przed nią.
  • Celestial Hammer: Dawnbreaker ciska swoją bronią w cel, zadając obrażenia wrogom trafionym po drodze. Młot zatrzymuje się na 2,0 sekundy w miejscu docelowym, po czym leci z powrotem do niej, pozostawiając smugę ognia, która spowalnia wrogów. Dawnbreaker może w każdej chwili przywołać młot, przyciągając ją do niego, aby spotkali się na środku.
  • Luminosity: Po 3 atakach Dawnbreaker wzmacnia się, ładując swój następny atak trafieniem krytycznym, które leczy wszystkich sojuszniczych bohaterów w promieniu 650 jednostek wokół niej, częścią zadanych obrażeń. Creepy i neutralni wrogowie zapewniają mniejsze leczenie. Sojusznicy są leczeni za 35% obrażeń.
  • Solar Guardian: Dawnbreaker tworzy pulsujący efekt w miejscu w promieniu do 350 jednostek od sojuszniczego bohatera w dowolnym miejscu na mapie, zadając obrażenia wrogom i lecząc sojuszników z każdym pulsem. Po krótkim czasie leci we wskazane miejsce, zadając dodatkowe obrażenia i ogłuszając wrogów po wylądowaniu. Po naładowaniu Dawnbreaker nie może zatrzymać tej zdolności.

Cóż poza Dawnbreaker? Dota 2 otrzymała aktualizację mapy. Nie jest jakaś spektakularna, ale wiele drobnych elementów poprzestawiano, zmieniono niektóre ścieżki, czy obiekty na polu bitwy (neutralne campy np.). W efekcie jest tych drobnostek na tyle dużo, że faktycznie składa się to wszystko na sporą aktualizację.

Do tego nieco dopracowano szatę graficzną oraz wprowadzono Water Power Rune. Pojawia się w obu punktach Power Rune, ale jedynie w drugiej i czwartej minucie. Natychmiastowo przywraca 100 punktów życia i 80 many, kiedy runa zostanie użyta. Można napełnić nią „butelki”.

To jedynie wierzchołek góry lodowej zmian i poprawek. Pełen opis znajdziecie tutaj.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube