Dota 2 otrzyma dwie nowe postacie

Tegoroczne mistrzostwa The International 2017 nie są jedynie wielką atrakcją dla e-sportowych fanów. Valve wykorzystało bowiem to wielkie wydarzenie do zapowiedzenia swojej nowej gry, o której poczytacie w tym miejscu. To jednak nie koniec nowości. W zeszłym roku poznaliśmy (prawdziwie) nową postać, która miała zasilić szeregi bohaterów Dota 2 – mowa o Monkey Kingu. Tym razem jednak otrzymaliśmy zapowiedź aż dwóch, nowych herosów!

Nowo przybyli pojawią się wraz z debiutem aktualizacji Dueling Fates. Niestety, nie znamy dokładnej daty premiery, a nawet imion nowych postaci. Cóż możemy o nich powiedzieć? Jeden jest skrzyżowaniem pancernika oraz pangolina. Wyposażono go w zbroję oraz rapier, a do tego prawdopodobnie będzie mógł się turlać.

Drugą postacią jest wróżka, chociaż niektórzy wskazują, że otrzymamy coś konkretniejszego, bowiem duszka powietrza (sylph). Cóż, korzystając z dobrodziejstw różnych zbiorów mistycznych stworzeń możemy zgadywać, że nasza „sylph” otrzyma pakiet zdolności leczących, bądź kontrolujących wiatr.

Pamiętajcie, że są to jedynie zgadywanki, a na konkrety przyjdzie nam jeszcze poczekać. Niemniej Valve udało się wzbudzić zainteresowanie fanów.

9 komentarzy