Dota: Dragon’s Blood dostanie drugi sezon. Film dokumentalny o Dota 2 na Netflix

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
0 1520
Dota: Dragon’s Blood dostanie drugi sezon. Film dokumentalny o Dota 2 na Netflix

Nie wiem, czy oglądaliście Dota: Dragon’s Blood na Netflix, czyli serial animowany poświęcony świecie Dota 2. Xaorus widział i podczas rozmowy z nim w zasadzie wyszło, że miał mieszane uczucia. Jakie są Wasze wrażenia?

Jeśli Wam się Dota: Dragon’s Blood podobało to teoretycznie ucieszy Was wieść, że powstaje drugi sezon bajki. Co ciekawe, nie tyle, że drugi sezon „będzie”, co „już powstaje”. To raczej powód do radości, bo nawet jeśli nie jest to produkcja, która wszystkim przypadnie do gustu, to dobrze, że gry wychodzą poza swoje medium.

Osoby zainteresowane e-sportem i Dota 2 mogą również na Netflix zobaczyć stary film dokumentalny, poświęcony grze Valve. Ma on nazwę Free to Play i znajdziecie go na wspomnianej platformie. O czym jest? Według opisu: „Dokument o trzech profesjonalnych graczach wideo uczestniczących w międzynarodowym turnieju, w którym nagrodą jest milion dolarów.”

Dokument ten dostępny jest na YouTube za darmo, ale podobno wersja od Netflix zawiera kilka zaktualizowanych elementów, jak np. „updated end credit sequence”. Jeśli to dla kogoś istotne, to wiecie gdzie oglądać J.

Czy anime wpłynęło na popularność Dota 2? Patrząc po statystykach na SteamChart to trochę tak. W ostatnich 30 dniach w tej grze MOBA jest o 4,47% więcej graczy (niewiele prawda?), co przekłada się na nieco ponad 17 000 osób (znacznie lepiej to wygląda, co nie?). Warto jednak dodać, że w tym samym czasie Dota 2 zaktualizowała swój samouczek, a do tego pojawiła się nowa postać.

Och i na koniec. Valve rozpoczęło przyjmowanie propozycji nowych zestawów przedmiotów, które ubogacą wyposażenie bojowe Waszych ulubionych bohaterek i bohaterów. Wybór motywu przewodniego zależy w zupełności od Was. Mowa tutaj o fanowskich dziełach, umieszczanych w Warsztacie Steam.

Aby miały one szansę pojawić się w Dota 2, pamiętajcie, aby oznaczyć swoje zgłoszenia tagiem „Summer 2021” podczas publikowania przedmiotów w warsztacie. Wszystkie zgłoszenia do warsztatu Dota 2 należy przesyłać do rana do wtorku 6 lipca 2021 r. Valve standardowo prosi, aby unikać treści zawierających ludzkie czaszki, krew lub brutalność.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube