Dota Underlords zapowiada Sezon 1. oraz oficjalną premierę

7b4698ea3331d943b0feaa542fc8c31173aebb74

Już za kilka dni Dota Underlords oficjalnie zadebiutuje. 25 lutego nastąpi premiera gry, wyjście z Early Accessu oraz rozpoczęcie Sezonu 1. rozgrywek. Na co powinniście się przygotować?

Valve robi tzw. miękki reset rang w Dota Underlords. Gracze zachowają swoją główną rangę (np. Banita, Przemytnik, Szef) i zostaną zresetowani do pomniejszej rangi 1. Ta zmiana ma wpływ na rangi w trybie standardowym, dwójek i nokautu. Jedynymi wyjątkami są Władcy Białej Iglicy, którzy zostaną zresetowani do Szefów wszystkich szefów III.

We wtorek wydadzą całkowicie nową planszę domyślną i pięć nowych do odblokowania. Dla graczy, którzy osiągnęli poziom 5 Protoprzepustki, dostępne będą również dwie plansze z sezonu beta. Plansze Ścieżka do Sunbreeze i Ulice Białej Iglicy będą również dostępne dla graczy sezonu beta, którzy osiągnęli co najmniej 5 poziom. Jeżeli osiągnęliście poziom 5 w sezonie beta, otrzymacie również rekwizyt planszy w postaci złotego Kazia Kruczyszpona i tytuł listu gończego sezonu beta.

Z okazji premiery Valve doda sporo nowych funkcji i zawartości do gry, w tym nowe sposoby na dostosowanie swojego wyposażenia i samej gry. Plansze będzie można dostosować – zwiększcie poziom swojej Przepustki Bitewnej i zdobądźcie dodatkowe rekwizyty, które umieścicie na swojej planszy. Listy gończe od teraz również można dostosować – gracze mogą zdobyć osiągnięcia, by odblokować więcej tytułów.

Sezon 1 Dota Underlords wydany zostanie we wtorek 25 lutego. Premiera odbędzie się równocześnie na Steam, iOS i Android.

Zobacz także

2 komentarzy