Dota Underlords zarejestrowana przez Valve – czyżby nowa gra?

Dota 2 696x393

Rejestrowanie znaków towarowych przez firmy to nic nowego. W końcu deweloperzy chcą uniknąć sytuacji, gdy jakaś nazwa im ucieknie lub będzie myląco podobna do ich własnej. Czasami dzięki temu mamy jakieś przecieki, więc to też zawsze fajna informacja dla graczy. Teraz wiemy przykładowo, że Valve zarejestrowano nazwę Dota Underlords.

Wiemy jedynie, że chodzi o grę, ale właściwie nic poza tym. Dota Underlords została przypisana do kategorii computer game software, electronic game software oraz video game software (oraz kilku innych, tak poza tym). Nie wiadomo, czy studio tworzy nową produkcję w świecie Dota, czy też jest to związane bezpośrednio z ich karcianką Artifact.

Nawiązując bezpośrednio do „Underlords” to w Dota 2 mamy grywalnego bohatera, lidera Abyssal Horde, czyli Underlord Vrogrosa. Może otrzymamy coś z nim związanego? Gdybać możemy sobie do woli, ale póki Valve nie uchyli rąbka tajemnicy, pozostają nam tylko teorie spiskowe. Na końcu i tak może okazać się, że nic z tym związanego nie powstanie, a firma zwyczajnie zabezpiecza się.

Pojawiła się nawet plotka, że otrzymamy dungeon crawlera w stylu Diablo, ale w świecie Dota. W zasadzie wszystko może się zdarzyć, prawda? A Wy nawet sobie nie wyobrażacie, jak kusiło mnie wykorzystanie tej teorii spiskowej w tytule! Znalazłem również informację, że Dota Underlords może być chęcią odpowiedzi Valve na szaloną popularność Dota Auto Chess. Pożyjemy, zobaczymy.

Zobacz także

17 komentarzy