Dragonflight Season 4 rusza niedługo! World of Warcraft chce więcej sezonowych wydarzeń!

Dodany przez PefriX 21 dni temu
19 1949
Dragonflight Season 4 rusza niedługo! World of Warcraft chce więcej sezonowych wydarzeń!

24 kwietnia nad ranem w World of Warcraft Dragonflight ruszy ostatni Season 4 dla tego dodatku. Potem pojawi się jeszcze aktualizacja Dark Heart i powoli Blizzard zacznie wprowadzać graczy w The War Within, czyli kolejne rozszerzenie. Czego jednak można oczekiwać po nowościach nadchodzących w Season 4?

Powtórki z rozgrywki, ale w przyjemniejszym wydaniu. Season 4 w Dragonflight przywraca wszystkie rajdy oraz wrzuca do systemu Mythic+ całość dungeonów z tego rozszerzenia. Pojawi się sporo zmian w poziomie trudności i zdobywaniu ekwipunku. Nie będzie jakichś kosmicznych nowości, ale gracze powinni być zadowoleni z rotacyjności rajdów oraz kilku innych atrakcji, które przygotował Blizzard. Potwierdzono bowiem, że to nie wszystko!

Wygląda również na to, że battle royale Plunderstorm będzie powracało do World of Warcraft. Blizzard sugeruje, że wydarzenie to nie będzie jednorazową atrakcją i chętnie przywróci je w odpowiednim momencie z odpowiednimi modyfikacjami. Zresztą, firma chce więcej sezonowych atrakcji do swojego MMORPG-a, aby społeczność w okresach nudy miała zajęcie.

Z kolei do 8 kwietnia możecie korzystać z wydarzenia Noblegarden. Do 9 kwietnia z kolei macie do dyspozycji Cooking Impossible (PvP Brawl) oraz Legion Timewalking. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube