Drugi sezon Apex Legends zapowiedziany! Specjalne wydarzenie poprzedzające!

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
3 3129
Drugi sezon Apex Legends zapowiedziany! Specjalne wydarzenie poprzedzające!

Respawn długo kazało nam czekać na konkretniejsze informacje, dotyczące przyszłości Apex Legends. Zapowiadali już, że nowy Battle Pass różnić się będzie od pierwszego. Do tego poinformowali, ze w raz z kolejnym sezonem, pole bitwy czekają spore zmiany. Pora zatem na kilka konkretów.

Zanim rozpoczniemy drugi sezon i nowy Battle Pass, w Apex Legends odbędzie się specjalne wydarzenie wprowadzające do nowości. Nazywać się ma Legendary Hunt i odbędzie się w przyszłym tygodniu. Dzięki niemy gracze będą mogli zdobyć unikalne skórki. Przykładowo Epic Master of the Hunt dla Bloodhound.

Wydarzenie potrwa dwa tygodnie. W tym czasie musicie dostać się w jakimś meczu do TOP5, aby zostać zapisanym do specjalnej kolejki. Zawiera ona same drużyny z TOP5 z którymi trzeba będzie rywalizować o nagrody. Wraz z pojawieniem się Legendary Hunt, udostępniona zostanie lista wyzwań do spełnienia, aby zdobyć specjalne skórki.

Warto dodać, że posiadacze pierwszej przepustki dostaną automatycznie skórkę Honored Prey Legendary dla broni R-301. Skin Legendary Night Terror  dla Wraith do zgarnięcia będzie dla osób z piętnastym poziomem przepustki.

Co zatem z samym Battle Passem w sezonie drugim? Otrzyma on dzienne oraz tygodniowe wyzwania, które gracze będą mogli kończyć, aby wbijać poziomy przepustki zdecydowanie szybciej. Respawn informuje przy tym, że zadania nie będą zmuszały graczy do grania w sposób nietypowy, aby zdobyć nieco punktów EXP. Zamiast tego wyzwania mają wprowadzić pewną wariację i pokazać kilka nowych sposobów na zabawę. Deweloperzy potwierdzają przy tym, że zdobycie 100 poziomu Battle Passa będzie zdecydowanie ułatwione.

Poza tym, ma być na bogato. Otrzymamy gwarantowaną legendarkę co 25 poziomów, czyli na 1,25,50,75 oraz 100. Nie zdobędziemy już odznak oraz „trackers” z płatnego Battle Passa. Zamiast tego pojawią się trzy, nowe kategorie zawartości. Oczywiście, posiadacze przepustki wciąż otrzymają unikalną odznakę, która będzie ewoluowała wraz z naszymi postępami. Niemniej nie zajmie ona miejsca na liście nagród.

To samo dotyczy kwestii głosowych, które zastąpione zostały materiałami do craftingu. Dzięki temu gracze sami będą decydowali, co chcą zdobyć, zamiast być nagradzani w sposób mało satysfakcjonujący. Materiałów do craftingu będzie tyle, że na pewno uda nam się stworzyć przynajmniej jeden, legendarny przedmiot. Nie zabraknie również Apex Coins – ich ilość wystarczyć ma na opłacenie kolejnego Battle Passa.

Więcej szczegółów na temat Legendary Hunt poznamy w przyszłym tygodniu. Pozostałe informacje na temat drugiego sezonu Apex Legends oraz Battle Passa pojawią się z kolei podczas wydarzenia EA Play, które zaplanowane zostało na 8 czerwca.

Więcej informacji tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube