Drugi sezon Arcane zobaczymy pod koniec 2024 roku?

Dodany przez PefriX 11 miesięcy temu
5 1386
Drugi sezon Arcane zobaczymy pod koniec 2024 roku?

Arcane to zdecydowanie serial warty uwagi. Nie trzeba przy tym być fanem League of Legends, aby docenić kreację Riotu. Fabularnie oraz wizualnie ta produkcja zwyczajnie się broni. Takie jest przynajmniej moje zdanie, o które nikt nie pytał. Ale część z Was pewnie pyta o drugi sezon Arcane, więc odpowiadam – pojawi się pod koniec przyszłego roku. Chyba.

Czemu chyba? Taka informacja została podana podczas Video V Vision Conference, za które odpowiada Tencent. Wtedy ponoć ogłoszono, że drugi sezon Arcane zadebiutuje w czwartym kwartale 2024 roku. Społeczność spekuluje, że będzie to najpewniej w listopadzie, zgrywając się z piętnastymi urodzinami League of Legends. I faktycznie, byłby to idealny prezent.

Co ciekawe, oznaczałoby to również, że między pierwszym a drugim sezonem Arcane będą praktycznie 3 lata przerwy. To długo, ale Riot Games informowało, że nie zamierza śpieszyć się z serialowym League of Legends, stawiając na jakość, nie ilość. O tym jednak przekonamy się dopiero w przyszłym roku.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube