Drugi sezon DOTA: Dragon's Blood już dostępny na Netflix

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
1 899

Valve informuje, że możecie już kontynuować przygodę z anime w świecie Dota, dzięki ekskluzywnej premierze nowego sezonu DOTA: Dragon's Blood. Oczywiście jest on dostępny w serwisie Netflix. A jesli przypadkiem przegapiliście początek tej podróży – nieważne, czy wolicie oglądać wszystko na raz, czy raz na jakiś czas, nigdy nie jest za późno, by to nadrobić. Zwłaszcza, że show ponoć jest nie takie złe!

Co zaś się tyczy samej gry, to najnowsza aktualizacja do Dota 2 wprowadza całkowicie nową Skrytkę Kolekcjonera Aghanima. Zawiera 18 zestawów wybranych przez społeczność w głosowaniu, a także aktualizację Labiryntu Aghanima wypełnioną nowymi nagrodami i elementami rozgrywki. Otwarcie 15-tych skarbów automatycznie zapewni 36 Poziomów Bitewnych, a szanse na otrzymanie dodatkowego rzadkiego przedmiotu będą wzrastać z każdym otwartym skarbem.

Możecie również przetwarzać niechciane przedmioty w zamian za 2 Poziomy Bitewne. Skrytka Kolekcjonera Aghanima jest dostępna za 2,49 $ i będzie w sprzedaży jedynie do zakończenia Przepustki Bitewnej. Wszystkie przedmioty w skrytce są niewymienialne i niezbywalne na rynku. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest ultrarzadki przedmiot dla Phantom Assassina.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube