Dziady w Broken Ranks potrwają tylko 30 godzin, więc śpieszcie się!

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
4 1467
Dziady w Broken Ranks potrwają tylko 30 godzin, więc śpieszcie się!

Umęczonym duszom w Broken Ranks potrzebna będzie Wasza pomoc, więc koniecznie zarezerwujcie czas dzisiaj, 3 listopada. Zakończcie wieczną tułaczkę pokutników, zgarnijcie nagrody i mnóstwo doświadczenia dla siebie oraz swoich zwierzaków. Zwłaszcza, że wydarzenie potrwa jedynie przez 30 godzin!

Dzisiaj o godzinie 9:00 na mapach pojawi się Lirnik, czyli NPC zwiastujący event i lekko wprowadzający w jego klimat. Pamiętajcie, że właściwa część eventu (trwająca 30h), w której weźmiecie aktywny udział, rozpocznie się o godzinie 18:00.

Nie musicie więc grać od rana, bez obaw. Zasady z kolei są proste — naostrzcie oręż i uzupełnijcie manę, bo stawicie czoła niezliczonym nieumarłym. Niestety dla nich nie można już nic zrobić. Są jednak dusze, które jeszcze mają szansę doznać odkupienia… oczywiście z Waszą pomocą.

Niektórzy przeciwnicy mają przy sobie przedmioty, których pożądają cierpiące dusze, raz po raz pojawiające się na mapach. Od NPC-ów Topielca, Podpalacza, Łotrzyka i Taernijskiego Dezertera dowiecie się, czego im potrzeba, aby mogli wreszcie sięgnąć zbawienia. Jeśli będziecie odsyłać dusze na mapie przeznaczonej na Wasz przedział poziomowy, to otrzymacie punkty eventowe. W zamian za nie co określony czas dostaniecie dodatkowe nagrody – złoto oraz doświadczenie dla postaci i jej drifów.

Za oddanie przedmiotów przewidziane są różne warianty nagród – wejściówki na bossy, przedmioty użytkowe czy waluty występujące w grze. Z kolei za pokonanie przeciwników, spore ilości doświadczenia. Dla 140. poziomów zostanie włączony specjalny konwerter nadmiaru doświadczenia na psychodoświadczenie dla drifów (dotyczy mobów i nagród za etap wyłącznie z przedziału 110-140).

Więcej szczegółów oraz wszystkie zmiany w wydarzeniu (względem zeszłorocznej edycji) w Broken Ranks znajdziecie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube