Dzięki ostatnim zmianom, w EVE Online mamy coraz więcej nowych graczy

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
3 2623
Dzięki ostatnim zmianom, w EVE Online mamy coraz więcej nowych graczy

Dwa miesiące temu EVE Online wprowadziło specjalną aktualizację, która miała polepszyć “New Player Experience”, a raczej ułatwić zabawę nowym użytkownikom, którzy wkraczają do New Eden i którzy nie mają pojęcia, jak grać w tego MMORPG.

Teraz wiemy, że był to strzał w dziesiątkę.

Jak informuje CCP, łączny czas pierwszej sesji graczy wzrósł o 30%, a liczba graczy z ukończonym “trialem” zanotowała ogromny wzrost.

Nowe NPE okazało się pomocne dla nowych graczy, z 30% wzrostem średniej długości pierwszej sesji gracza w EVE i ogromnym wzrostem wskaźników ukończenia NPE

To świetne informacje dla EVE Online, bo to właśnie wysoki próg wejścia był głównym powodem, dlaczego na serwerze mieliśmy tak mało “newbie”.

Wiele osób po prostu odbijało się od ściany, nie wiedząc, co robić, gdzie iść i jak postępować w pierwszych krokach w New Eden. Teraz jest to lepiej wytłumaczone, dzięki czemu więcej ludzi powinno poznać tego niesamowitego MMORPG – i co najważniejsze – zostać z nim na dłużej.

EVE Online przydałoby się odświeżenie, bo obecna społeczność to w większości stare dziady weterani grający już wiele lat.


Zapraszamy TUTAJ (F2P).


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube