Dziewczyna, która pokonała całego World of Warcraft

Dodany przez guru ponad rok temu
20 7076
Dziewczyna, która pokonała całego World of Warcraft

Przed wami “AnnieFuchsia” – gamerka, full-time streamerka (311 tys. obserwujących na Twitchu), kolekcjonerka z natury, która właśnie pokonała/przeszła całego World of Warcraft.

Co to oznacza?

Że jest to jedna z niewielu osób na świecie, której udało się zdobyć wszystkie dostępne osiągnięcia w WoW-ie. Powtarzam – wszystkie. W tym również te najbardziej hardkorowe achievementy np. wykonaj 10000 World Questów, zabij rajdowe bossy na poziomie mitycznym, zdobądź 250000 Honorable Kills czy uzbieraj na jednej postaci 500 wierzchowców.

Jej ostatnim osiągnięciem, po którym dobiła do 100%, był “Synthe-supersized!” (“Stwórz pięćdziesiąt różnych stworzeń-protoformów w kuźniach-protoformach Zereth Mortis”).

Teraz pewnie zapytacie – ile czasu to wszystko zajęło? Odpowiadam: lata mniej lub bardziej regularnej gry. Na samej main postaci “AnnieFuchsia” dobiła do – ekhm, ekhm – 669 dni na /played, co w przeliczeniu daje ponad 16,000 godzin.

No cóż, gratulacje!

UPDATE: “AnnieFuchsia” osiągnęła 100% WoW-a dosłownie dzień przed wejściem Pre-Patcha Dragonflight, który wprowadził dziesiątki nowych achievementów.

W efekcie czego jej 100% skurczyło się teraz do 90%. Ale to teraz nieważne - ważne, że Annie przeszła do historii World of Warcraft. 


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube