Dziś rozpoczynają się beta testy Albion Online Wschód

Dodany przez guru ponad rok temu
2 2032
Dziś rozpoczynają się beta testy Albion Online Wschód

Jak już pewnie wiecie (albo i nie wiecie), Sandbox Interactive przygotowuje nową wersję, nowy serwer Albion Online zatytułówany “Albion Wschód”.

Oficjalnie będzie to wersja skierowana do azjatyckich graczy, ale w praktyce nie będzie żadnych ograniczeń (ani blokad regionalnych), więc każdy chętny gracz – spragniony świeżej przygody ze świeżą ekonomią – będzie mógł rozpocząć tam przygodę.

Premiera Albion Wschód jest planowana na 20 marca (dla wszystkich) lub 15 marca (Wczesny Dostęp), ale już dzisiaj – 20 lutego – startują zamknięte beta testy.

Właśnie rozpoczęła się Zamknięta Beta Albion Wschód! To specjalne, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie oferuje świeżą wersję świata Albionu o zmniejszonym rozmiarze, w której gracze mogą zdobywać cenne, unikalne nagrody.

Niestety, CBT jest skierowana tylko i wyłącznie do Założycieli, czyli osób, które zakupiły lub zakupią Founder’s Packi. Ceny wahają się między 20 a 200 dolarów.

Szczegóły TUTAJ.

***

Albion Wschód będzie działał na tych samych zasadach, co oryginalny Albion Online. W modelu Free-To-Play i z polską wersją językową.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube