Dziś świętujemy urodziny jednego z największych MMORPG-ów ostatniej dekady

Dodany przez guru prawie 6 lat temu
7 5449
Dziś świętujemy urodziny jednego z największych MMORPG-ów ostatniej dekady

3 maja to nie tylko polskie Święto Narodowe. To również kolejna rocznica jednego z największych MMORPG ostatniej dekady. 

Chodzi oczywiście o TERA Online. 

Dokładnie 6 lat temu (3 maja 2012 roku) TERA Online, nazywana pierwszym prawdziwym non-targetem, zadebiutowała na Starym Kontynencie, oferując niesamowitą grafikę i niesamowity – jak na tamte czasy – system walki. Była to tak "rozbudowana" gierka, że rozpoczęła swoją przygodę z rynkiem MMORPG od modelu Pay-To-Play, który nie wytrzymał jednak próby czasu. Nie minął rok, a TERA przeszła na totalną darmowość. W tym miejscu trzeba pochwalić GameForge, bo ówczesna transformacja do dzisiaj jest stawiana jako wzór. Dostaliśmy dostęp do całego contentu, bez żadnych ograniczeń i blokad. 

No dobra, a jak TERA Online prezentuje się w 2018 roku? Nadal bardzo dobrze, aczkolwiek można już zauważyć pierwsze skutki starzenia się. Najlepszym przykładem jest wczorajsze łączenie serwerów spowodowane utratą wielu graczy. 

Mimo wszystko TERA nadal bije na głowę 99% nowych MMORPG-ów.

Szósta rocznica wiąże się z kilkoma wydarzeniami. Od rozpoczęcia eventu z Attack on Titan (wspominaliśmy o nim dwa razy), po darmowe przedmioty z okazji urodzin TERY. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym adresem

A TERA Online życzymy Wszystkiego Najlepszego! Nie mamy wątpliwości, że gra przetrwa jeszcze kilka lat. 


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube