Dziś wieczorem ArcheAge będzie przeżywał oblężenie. Nowe serwery i własne smoki!

Archeage legends return screenshots 03 1024x576

Uwierzycie lub nie, ale na nowe serwery w ArcheAge czeka cała masa osób. 

Głównie dlatego, że będą to bardzo nietypowe światy, które nigdy wcześniej nie zawitały do gry. „Ezi” (dla Europy) i „Nui” (dl Ameryki Północnej) to serwery klasyczne… progresywne. Na samym początku otrzymamy dostęp do podstawowych map, ras (bez Dwarves i Warbornów), bossów, rzemiosła oraz level capu, który w miarę upływu czasu będzie wzbogacany o kolejne dodatki i content. Od ArcheAge Vanilla do teraźniejszości. 

Po czterech latach od premiery gry mamy niepowtarzalną okazję zakosztować – jeszcze raz - oryginalnej przygody z ArcheAge. 

Ciekawe, czy powtórzy się sytuacja z 2014 lub 2016 roku, kiedy na zalogowanie się do gry, czekaliśmy nawet kilka godzin (kolejki^^).

Razem z Fresh Serverami do ArcheAge wchodzi również patch 4.5 – Legends Returns, który w dużej części jest skierowany do "normalnej" wersji gry. Chodzi m.in. o Inwazję Cieni (nowe wydarzenie), zmiany w craftingu, zmiany w Echantingu oraz możliwość zdobycia własnego latającego wierzchowca – Smoka (po szczegóły zapraszamy do wcześniejszego newsa). 

Po wytresowaniu „zwierzaka” będziemy mogli dosiąść go i dołączyć do powietrznej bitwy. Ewentualnie rozkażemy mu podążać za nami (nad nami), kiedy będziemy wykonywali zadania na ziemi. Wyobraźcie sobie wykonywanie misji transportowych ze smokiem nad głową!

Deweloperzy podkreślają, że smoki będą wierzchowcami bojowymi. Oznacza to, że nie będą służyły tylko do transportu naszej osoby oraz sojusznika. Będzie można na nich walczyć lub rozkazać im atakować wroga, kiedy sami będziemy podróżowali na koniu.

Wszystkie nowości powinny wystartować ok. 21:00 czasu polskiego. 

Zagracie  TUTAJ

Zobacz także

21 komentarzy