Dzisiaj startuje polski prawie Wiedźmin Online, który zmiecie Diablo IV i PoE 2

Jbareham 191204 0977 witcher 0001.0

Ultima Online to dziadek gatunku MMORPG i jeden z protoplastów sandboksowych rozgrywek. Produkcja do tej pory cieszy się sporą popularnością, mimo ogromnych zmian, jakie przeszła – zarówno gameplayowych, jak i wydawniczych. Co jednak wspólnego ma z nią Wiedźmin?

„TC, czyli Tajemnice Cintry, jest grą MMORPG działającą na silniku Ultimy Online, stworzonej w roku 1997 przez Origin Systems. Gra tworzona i rozwijana jest na emulatorze ServUO, zaś akcja rozgrywa się w Uniwersum Wiedźmina, którego twórcą jest znany polski pisarz fantasy, Andrzej Sapkowski.

Uczestnictwo w grze jest w pełni darmowe, twórcy nie czerpią z niej żadnych zysków materialnych.

Fabuła naszego świata opiera się wyłącznie na wydarzeniach i informacjach zawartych w Cyklu Opowiadań Wiedźmińskich oraz Sagi o Wiedźminie. Wydarzenia przedstawione w innych grach czy komiksach opartych na tym samym Uniwersum nie mają zbieżności z fikcyjnym światem kreowanym przez ekipę (Mistrzów Gry) TC.

Akcja Tajemnic Cintry toczy się w wymyślonej na potrzeby serwera krainie o nazwie Srebrogórze, która w wyniku zawirowań wojennych i politycznych staje u progu wojny domowej. Gracze mają możliwość opowiedzenia się po jednej z dwóch głównych stron konfliktu: Cesarstwa Nilfgaardu oraz cintryjskiej opozycji. Do dyspozycji graczy oddane są różnorodne rasy i bardzo szeroka dowolność koncepcyjna postaci.

Gra charakteryzuje się wymagającym podejściem do odgrywania ról przez jej uczestników. Jest to serwer RPG z dużym naciskiem na akcję, czyli elementy PvP (potyczki między graczami) oraz PvM (potyczki graczy z potworami).

Od osób chcących dołączyć do naszej społeczności wymaga się jedynie przestrzegania reguł i norm narzuconych przez realia wiedźmińskiego świata, regulaminu Tajemnic Cintry oraz zdroworozsądkowego podejścia do rozgrywki. Stosując się do tych reguł, gracze dysponują bardzo dużą swobodą w budowaniu i prowadzeniu swoich postaci.”

Tak się składa, że dzisiaj startuje serwer Tajemnice Cintry. Aby rozpocząć ,należy złożyć podanie o przyznanie konta. Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto do gry, na którym możliwe jest utworzenie tylko jednej postaci. Postać musi być odgrywana zgodnie z założeniami zawartymi w aplikacji o konto i realiami uniwersum Sagi o Wiedźminie.

Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu. Przy tworzeniu postaci zastanówcie się jednak dwa razy, aby potem nie żałować!

P.S. Tytuł newsa powstał na życzenie użytkowników portalu. Pozdrawiam, gurufix.

Zobacz także

38 komentarzy