Dzisiaj żegnamy WildStar – czyli jednego z lepszych MMORPG ostatnich lat!

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
20 4857
Dzisiaj żegnamy WildStar – czyli jednego z lepszych MMORPG ostatnich lat!

Pogodziliście się z zamknięciem WildStara? Ja też nie. Trudno uwierzyć, że tak oryginalny i tak grywalny MMORPG opuszcza nasz świat, gdy na rynku wciąż istnieją dziesiątki, baa, setki różnorakich crapów, które o wiele bardziej zasłużyły na zamknięcie niż WildStar. 

Niestety. Błędy popełnione przed premierą (nietrafiony model płatności), jak również późniejsza polityka Carbine Studios spowodowała, że WildStar zamiast walczyć o najwyższe cele, spadł na samo dno. I niestety już się nie podniósł. 

Może nie pamiętacie, ale WildStar wyszedł zaledwie kilka tygodni po Elder Scrolls Online, który również był hejtowany i który również nie miał „perfekcyjnego” startu. Ale popatrzcie, gdzie dzisiaj jest ESO (2,5 mln aktywnych graczy miesięcznie), a gdzie WildStar. 

Serwery WildStar zamkną się około godziny 23:00 czasu polskiego. Czy na zawsze? Może tak, może nie. Żadna firma nie wyraziła dotąd zainteresowania tym tytułem. Możliwe jednak, że powstanie emulator lub jakiś prywatny serwer, aby resztka fanów miała w co grać. 

„Chłopaki nie płaczą”, ale w tym wypadku dopuszczamy uronienie kilku łez za WildStar. 

Żegnaj!


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube