Dżunglę w League of Legends czeka rewolucja! Pety trafią do gry!

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
6 7482
Dżunglę w League of Legends czeka rewolucja! Pety trafią do gry!

Sierpień w pełni, więc Riot Games powoli szykuje się, aby po raz kolejny wywrócić League of Legends do góry nogami. W końcu zbliżamy się do końca sezonu, więc to czas na aktualizację przedsezonową! Ofiarą tegorocznych matactw i knowań deweloperów będzie dżungla oraz bohaterowie specjalizujący się w tej roli.

Dżungla to potężna rola, ale i worek treningowy dla drużyny. Trzeba gankować każdą aleję, kontrolować grę w skali makro, perfekcyjnie farmić obozy po naszej stronie i rozstawiać wizję W TYM SAMYM czasie. To mnóstwo roboty. I właśnie to jest tak niesamowite w dżunglowaniu, pod warunkiem oczywiście, że taka zabawa Wam odpowiada. Riot przyznaje, że spora ilość graczy unika tej roli, dlatego postanowiono jej się przyjrzeć.

Zapewniono, że dżungla nie zostanie znerfiona w League of Legends, nie czeka jej żadne uproszczenie i wciąż będzie wymagać odpowiedniej wiedzy. Niemniej Riot Games chce wprowadzić coś na zasadzie poradnika sugerującego graczowi, którą ścieżką powinien pójść. Celem tutaj absolutnie nie jest „ogłupienie” dżungli lub usunięcie możliwości popisania się swoją wiedzą o dżunglowaniu, ale upewnienie się, że dżungla jest skomplikowana we właściwych jej aspektach.

Dlatego deweloperzy sprawią, aby większość bohaterów mogła bez problemu poradzić sobie w tej roli. Chcą zniwelować zjawisko optymalizacji czyszczenia obóz, dzięki czemu dana postać przestanie być przypisana tylko do jednej roli w rozgrywce – mają liczyć się umiejętności gracza, a nie skillset herosa. W związku z tym niektóre zdolności związane z czyszczeniem dżungli zostaną zlikwidowane przez te zmiany. Oznacza to, że twórcy będą mogli przenieść część złożoności i umiejętności dżunglowania z optymalizacji czyszczenia dżungli do innych sfer rozgrywki.

Ostatnią dużą zmianą w dżungli w tym przedsezonie będą przedmioty do dżunglowania. Aktualne przedmioty są funkcjonalne, ale nie są aż tak ekscytujące czy łatwe do zrozumienia. Powodem, dla którego większość ciągnie do dżungli jest to, że różni się ona od grania na alei. Celem wprowadzania zmian do przedmiotów związanych z dżunglą jest to, aby zaczęły one wyrażać różnicę między zabijaniem fajnych obozów, a farmieniem nudnych stworów w alei.

Dlatego Riot Games wprowadzi… pety! Zwierzątka pomogą w drobnych czynnościach w dżungli, takich jak jej oczyszczanie lub likwidacja potężnych potworów. Wraz z dżunglowaniem będziecie powoli wychowywać i karmić swoje zwierzątka, aż urosną na tyle, że będą w stanie wzmocnić… Was! Deweloperzy póki co jednak nie podają, jakie wzmocnienia dokładnie zaoferują pety, więc pozostaje czekać na szczegóły.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube