Egipska bogini nieba, Nut, zawita do Smite, ale czy do Smite 2?

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
1 866
Egipska bogini nieba, Nut, zawita do Smite, ale czy do Smite 2?

Smite 2 zapowiedziane, ale Smite dalej będzie rozwijane! Tak obiecało Hi-Rez, które dotrzymuje słowa, prezentując nową postać do swojej boskiej gry MOBA. Egipski panteon uzupełni Nut, odpowiedzialna za niebo. Co jednak ciekawe, wraz z nią do Smite trafi garść skórek, a także pokazano te, które trafią do kontynuacji. Jeśli chodzi o umiejętności Nut…

Przepływ Mocy (zdolność pasywna) - Gdy Nut trafi wrogiego boga zdolnością zadającą obrażenia, zyskuje kumulujące się wzmocnienie szybkości ataku na 5 sek. Nut może zyskać kilka kumulacji z jednej zdolności.

Konwergencja - Nut wzmacnia swoje ataki podstawowe, wystrzeliwując z boków 2 dodatkowe pociski, które zbiegają się w środku. Wszystkie pociski przenikają przez wrogów, ale nie przez ściany – przy czym ten środkowy zadaje obrażenia od ataków podstawowych, a te boczne od zdolności. Nut zawsze uderza co najmniej raz, ale może oddać do 4 dodatkowych wystrzałów, zyskując kumulację (lub 2 w przypadku wrogich bogów) za zadanie obrażeń wrogom atakami podstawowymi. Nut może anulować tę zdolność, aby zwrócić niewykorzystane strzały jako kumulacje.

Uderzenie Komety - Nut sprowadza z nieba kometę, która uderza w okrągłym obszarze, zadając obrażenia. Po wylądowaniu, wysyła niszczącą falę uderzeniową na większym terenie. Wrogowie trafieni przez kometę otrzymują dodatkowe obrażenia i zostają zakorzenieni, podczas gdy wrogowie będący w zasięgu fali uderzeniowej drżą.

Zakrzywienie Czasoprzestrzeni - Nut teleportuje się w kierunku, w którym aktualnie podróżuje. Po teleportacji automatycznie wystrzeliwuje 3 samonaprowadzające pociski, które atakują pobliskich wrogów (priorytetowo bogów), zadając im obrażenia i spowalniając ich. Ponadto Nut resetuje czas odnowienia Konwergencji po użyciu tej zdolności.

Czarna Dziura - Nut staje się odporna na efekty kontroli tłumu i gromadzi całą posiadaną energię, wzlatując wysoko w powietrze i stając się nietykalną na 3 sek. Następnie Nut, mając chwilę na poruszanie się i wycelowanie, wypuszcza potężną czarną dziurę w kierunku pola bitwy, która osiada po krótkim czasie, zadając obrażenia wszystkim przeciwnikom. Po jej opadnięciu powstaje fala grawitacyjna, która rozchodzi się na zewnątrz, zadając obrażenia i przyciągając wszystkich wrogów do środka. Wówczas Nut ląduje, wracając do miejsca, z którego zaczynała.

Szczegóły na temat Nut oraz innych nowości w Smite znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube