Elder Scrolls Online: Blackwood - poznaliśmy nowy dodatek oraz inne nowości do gry!

2021 01 26 230521

Dobra, wszystko jest już jasne.

Na początek oficjalny cinematic-trailer "Gates of Oblivion", którego nie powstydziłby się sam Blizzard. Musicie to obejrzeć, jeśli chcecie poczuć klimat tegorocznego rozdziału Elder Scrolls Online…

No chyba, że graliście w Elder Scrolls IV: Oblivion. Jeśli tak, to zobaczycie znajome widoki.

Prawdziwa zabawa rozpocznie się z premierą pierwszego DLC – Flames of Ambition, którego dostaniemy już 8 marca na PC oraz 16 marca na PS4/X1.

Choć najważniejszym momentem 2021 roku i niejako gwoździem “Gates of Oblivion” będzie nowy dodatek/rozdział – Blackwood. Szykujcie się na ogromne rozszerzenie z jeszcze większą mapą (podzieloną na trzy regiony).

Znajdziemy tam nowe zadania, nowe Public Dungeony, nowe Delve, nowe potwory, nowe World Bossy, nowe World Eventy, no i oczywiście nowego Triala - Rockgrove (odpowiednik rajdu) skierowanego dla 12 osób.

Nie będzie nowej klasy, aczkolwiek w zamian otrzymamy… Kompanów. Graliście w Diablo 3? No to szykujcie się na coś podobnego. Tacy NPC-kowi sojusznicy będą towarzyszyć nam w codziennej wędrówce po Tamriel. Będziemy mogli wejść z nimi w interakcję, wybrać dla nich odpowiednie zdolności, a nawet wyposażać w lepsze przedmioty.

Elder Scrolls Online: Blackwood wystartuje 1 czerwca na PC/MAC oraz 8 czerwca na konsolach. Jeśli zakupicie Pre-Order, to automatycznie - już teraz - odblokujecie pakiet przedmiotów kosmetycznych, łącznie z nowym mountem, petem i outfitem. 

Druga połowa roku zapowiada się bardzo standardowo na realia ESO. Najpierw DLC z dungeonami, a na koniec DLC z fabułą.

Więcej TUTAJ

Zobacz także

21 komentarzy