Elder Scrolls Online dostaje dziś Nieskończony Dungeon i prawdziwy Group Finder!

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
29 5857
Elder Scrolls Online dostaje dziś Nieskończony Dungeon i prawdziwy Group Finder!

Można chyba zaryzykować stwierdzenie, że Elder Scrolls Online będzie od dzisiaj lepszym, dużo lepszym tytułem MMORPG niż wcześniej.

Do gry (około godziny 15:00-16:00 czasu polskiego) wchodzi tam wielki Update 40, na który składają się trzy główne nowości + cała masa pomniejszych zmian.

Nowość #1: Endless Archive – nieskończony loch, nieskończony dungeon inspirowany grami rogue like.  Endless Archive będzie przeznaczony do grania solo lub w dwójkę (czyli z innym graczem lub komputerowym Towarzyszem). Zmierzymy się tam z falami wrogów + bossów, których spotkaliśmy we wcześniejszych dungeonach, arenach lub Trialach (rajdach). Ale nie tylko, bo co kilka poziomów spotkamy unikalnych dla Endless Archive bossów (z nowymi mechanikami). Im dalej zajdziecie, tym lepszych przedmiotów oczekujcie (w tym klasowe sety!). Ponadto co każdy poziom będzie można wybrać losowy buff zwiększający siłę danej postaci, a co każdy cykl (spotkanie z bossem) zarabiamy specjalną walutę wymienianą później na dodatkowe traity, jednorazowy resurrect itd.

Endless Archive będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy ESO!

Nowość #2: “Grand Master Crafting Stations” (kilka stanowisk do craftingu w jednym) plus otrzyma całkowity rework craftingu/ulepszenia biżuterii.

Nowość #3: po wielu latach do ESO trafia takża Group Finder – Wyszukiwarka Grup z prawdziwego zdarzenia, dzięki której będziemy mogli tworzyć drużyny nie tylko do dungeonów czy PvP (jak wcześniej), ale także do Rajdów/Trialów, Aren, Endless Archive, aktywności w otwartym świecie lub cokolwiek innego przyjdzie nam do głowy. Koniec z przesiadywaniem godzinami w Craglorn i mozolnym szukaniem ekipy.

Tutejszy Group Finder będzie o tyle fajny, że pozwoli customizować grupy w zależności od rodzaju klas, doświadczenia ekipy (casualowy, treningowy czy profesjonalny run) czy wymaganego CP.

Warto też wspomnieć o ogromnej restrukturyzacji nagród za zadania w grze. Im dany quest będzie dłuższy i bardziej złożony, tym możecie liczyć na atrakcyjniejsze nagrody.

Obejmuje to zadania i linie zadań powiązane ze strefami, główne wątki fabularne, prologi, dzienniki, wątki gildii i wiele innych. Teraz powinieneś otrzymywać bardziej spójne nagrody za różne zadania w grze, w zależności od ich złożoności i długości. Ponadto nagrody za codzienne zadania dla Gildii Magów, Gildii Wojowników i Undaunted zostały ogólnie zwiększone.

Miłej zabawy!


29 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube