Elder Scrolls Online dostał rewolucyjny system. Rób zadania i zgarniaj płatne przedmioty

Screenshot 20210617 172122

No to teraz macie już powód, aby codzienne logować się do Elder Scrolls Online.

Do gry – z dwutygodniowym opóźnieniem – trafił Endeavors System. Jest to rewolucyjna mechanika, która poprzez normalną zabawę (PvE lub PvP) pozwala zdobywać płatne przedmioty z lootboxów.

Jak to działa? Banalnie prosto. Endeavors System zawiera w sobie codzienne lub tygodniowe wyzwania dla gracza, które obejmują np. zabicie określonego rodzaju mobków, odnalezienie skrzynek w otwartym świecie, wycraftowanie przedmiotów, pomyślne przejście dungeonu itp.

Za wykonane “Endeavors” otrzymuje nowy rodzaj waluty “Seals of Endeavor”, którą – przy uzbieraniu odpowiedniej ilości – zamieniamy na płatne przedmioty z obecnego sezonu Crown Crates. Może to być wszystko. Od prostych głupotek (farby do kolorowania kostiumów, scrolle do expa, miksturki, skiny na przedmioty), po najbardziej wypasione Pety oraz Mounty, za które normalnie musielibyśmy wybulić mnóstwo kasiory. 

Dziennie otrzymujemy 60 “Seals of Endeavor”. Z kolei topowe mounty kosztują między 3600 a 8000 “Seals of Endeavor”, więc przed wami naprawdę sporo tygodniu, wróć, miesięcy farmienia.

 

 

 

 

***

Endeavors System jest dostępny dla wszystkich graczy Elder Scrolls Online. Nie wymaga żadnych dodatków, DLC czy abonamentu.

Zobacz także

15 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz