Elder Scrolls Online: Dragonhold debiutuje na rynku. A wraz z nim ogromny update!

Eso gets new dragonhold and scalebreaker dlc

Dzisiejszy dzień zdecydowanie należy do Elder Scrolls Online. 

Jeden z najlepszych MMORPG-ów na rynku otrzymuje dzisiaj dwie ważne rzeczy: nowe DLC (Dragonhold) oraz nowy update (oznaczony numerkiem 24). 

Zacznijmy od DLC. "Dragonhold" to zakończenie trwającego od początku roku "Sezonu Smoka", którego kluczwoym punktem był oczywiście dodatek "Elsweyr". Teraz jednak czas pożegnać się z tymi stworzeniami i zobaczyć, jak zamknie się historia gry. Oprócz finałowego wątku fabularnego, "Dragonhold" wprowadza również nowy region (Południowe Elsweyr) z bossami, potworkami i różnego rodzaju miejscówkami (Delve itd.).

"Dragonhold" jest płatny... chyba że jesteście abonentami ESO Plus, wtedy DLC - jak wszystkie inne - otrzymacie w pakiecie. 

Jeszcze ciekawiej zapowiada się Update 24, który jest skierowany do wszystkich graczy Elder Scrolls Online. Zenimax Studios stawia na poprawę gry. Dostaniemy pierwszą część ogólnej optymalizacji, która - takie są założenia - ma poprawić wydajność ESO. Zainteresują was również usprawnienia do LFG (system wyszukiwania grup) oraz spore zmiany w balansie. Najbardziej oberwie się postaciom opartym na DoT-ach (Damage Over Time), które po ostatnim patchu stały się, delikatnie mówiąc, OP. Dzięki temu wszystkiemu Elder Scrolls Online powinien stać się jeszcze lepszy. Nie wiem jak wy, ale ja jestem ogromnie ciekaw tej aktualizacji. 

Zagracie TUTAJ (serwery wracają do życia po 17:00 czasu polskiego). 

Zobacz także

38 komentarzy