Elder Scrolls Online: Firesong nadchodzi. Nowa wyspa, wiele nowości

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
8 2852
Elder Scrolls Online: Firesong nadchodzi. Nowa wyspa, wiele nowości

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery trzeciego i ostatniego DLC w tym roku. “Firesong”, bo tak się będzie nazywało, zadebiutuje 1 listopada dla PC/Mac i 15 listopada dla konsolowców.

“Firesong” będzie fabularnym DLC i zakończy tegoroczną przygodę z Bretonami (“Legacy of the Bretons”).

W grze pojawi się całkowicie nowa wyspa – Galen, na której – oprócz zwieńczenia fabuły – znajdziemy także nowe rodzaje potworów, nowe World Bossy, nowe jaskinie (Delve), kominy wulkaniczne (Volcanic Vest) itd.

Galen, jedną z czterech wysp archipelagu Systres. Obfita i żyzna, ta odosobniona wyspa na północny zachód od Wysokiej Wyspy od dawna służyła druidowskim kręgom Systres. Galen to zarośnięte lasy, niegościnne dżungle, wijące się rzeki lawy, leśne duchy i stworzenia unikalne dla tej części Tamriel.

W obliczu rosnących zagrożeń musicie bronić mieszkańców Galen, zbadać motywy ataków i powstrzymać chaos, zanim rozprzestrzeni się on na resztę Systres.

Równocześnie z “Firesong”, Elder Scrolls Online doczeka się Update 36 – bezpłatnej aktualizacji, która wprowadzi znaczniki na wrogach, funkcję tekstu na mowę, możliwość “ukrywania” zwierzaków w miastach (koniec z niedźwiedziami tłoczącymi się na stanowiskach rzemieślniczych!), nowe talie do in-game’owej karcianki, duże ulepszenia do Housingu oraz dalsze zmiany w balansie. 

Więcej TUTAJ.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube