Elder Scrolls Online kosztuje 24 zł i chwali się "milionami nowych graczy"

Dodany przez guru ponad rok temu
14 6784
Elder Scrolls Online kosztuje 24 zł i chwali się "milionami nowych graczy"

Końcówka roku to czas podsumowań i refleksji. Nie inaczej jest z Zenimax Online Studios, które podsumowało 2021 rok dla Elder Scrolls Online.

Studio jest dumne z tego, co udało się osiągnąć przez ten okres. Szczególnie jeśli chodzi o kwestię stabilności przy wypuszczaniu głównych aktualizacji. Nastąpił ogromny progress do tego, co działo się w poprzednich latach.

Jednak Zenimax – tak samo jak Square Enix – cierpi z powodu trudności z dostawami sprzętu, więc poprawa infrastruktury serwerowej ESO, chcąc nie chcąc, musiała zaliczyć pewne opóźnienie.

Z pozytywnych rzeczy, “miliony nowych graczy” dołączyły do Elder Scrolls Online w 2021 roku. Czasami bawiąc się kilka godzin, kilka dni, kilka tygodni lub kilka miesięcy lub dłużej.

Co do przyszłości gry, Zenimax zamierza tymczasowo zrezygnować z apokaliptycznych tematów “zagrożenia dla całego świata gry” i skupić się bardziej na przyziemnych rzeczach. W tym tonie powinien być także utrzymany kolejny dodatek i DLC.

Elder Scrolls Online kosztuje obecnie 24 zł (np. TUTAJ). Śmieszna cena jak za jednego z najlepszych MMORPG na świecie. .


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube