Elder Scrolls Online nawet za 25 zł. Gdzie najtaniej kupić grę?

Eeee horz

Pod newsami z ESO cały czas pojawiają się komentarze typu „ile kosztuje gra?” albo „gdzie najtaniej kupić klucz”. 

Zacznijmy od tego, że najbezpieczniejszym miejscem do zakupu Elder Scrolls Online jest oficjalna strona lub Steam. Wtedy mamy pewność, że transakcja się powiedzie, a cała kwota lub jej duża część trafi bezpośrednio na konto Zenimax Studios. 

Koszt standardowej edycji ESO został tam wyceniony na 80 złotych, a koszt najnowszego dodatku na 170 złotych. 

Jeśli jednak szukacie czegoś tańszego, to zapraszamy do przeglądu cen wirtualnych sklepów z kluczami, gdzie ESO kosztuje nawet trzy razy mniej niż „oficjalna” cena. 


CDKeys.com – 25 zł (chwilowo brak towaru, ale niedługo powinien wrócić)
Gamivo – 32 zł (promowana cena jest większa, ale wystarczy zjechać niżej i poszukać ofert)
HRKGame.com – 32 zł
Eneba – 36 zł
Kinguin – 38 zł
Instant Gaming – 43 zł
MMOGA – 44 zł


Tanio, prawda? Ale równie fajnym dealem jest TA OFERTA – za 93 zł zgarniamy „Elsweyr Collectors Edition”, który zawiera w sobie podstawkę, dodatek Morrowind, dodatek Summerset, dodatek Elsweyr, plus unikatowe mounty i kostiumy. 

To jednak nic przy TEJ PROMOCJI. Elder Scrolls Online: Greymoor Digital Collector's Edition za 114 złotych, gdzie w skład - oprócz najnowszego dodatku - wchodzi podstawka, dodatek Morrowind, dodatek Summerset, dodatek Elsweyr i bonusy do Greymoor. 

Za niewiele ponad stówkę macie dostęp do standardowej edycji, wszystkich klas (w tym Wardena i Necromancera) i wszystkich dodatków!!!

Czyli tak.

Jeśli jesteście nowymi graczami, to lepiej na początek kupić samą podstawkę (wystarczy na setki godzin) i jeśli gierka się spodoba, to dokupić resztę. Gdy jednak planujecie poważną zabawę z jednym z najlepszych MMORPG-ów na rynku, to wydajecie 114 złotych i cieszycie się wszystkimi rozszerzeniami. 

Zostaje jeszcze kwestia ESO Plus, ale to temat na innego newsa. 

Zobacz także

19 komentarzy