Elder Scrolls Online: Necrom nadchodzi. Razem z nową klasą postaci

Dodany przez guru ponad rok temu
34 7551
Elder Scrolls Online: Necrom nadchodzi. Razem z nową klasą postaci

Dosłownie kilka minut temu Zenimax Online Studios zapowiedziało nowy dodatek/rozdział do Elder Scrolls Online. Nazywa się “Necrom” i zadebiutuje już 5 czerwca. 

Co przyniesie? To, na co wszyscy czekaliśmy (od 2019 roku) – nową klasę postaci, Arcanistę, który będzie posiadał zdolności i styl walki niewidziany dotychczas w ESO.

Arcanista “korzysta z mocy Apocrypha i pozwala tworzyć starożytne runy władzy: od niszczenia wrogów runiczną magią, przywoływania macek z otchłani, leczenia sojuszników, a nawet bronieniem się przed najgorszymi obrażeniami”. 

Tak, dobrze myślicie. Zgodnie z tym, co widzimy w Elder Scrolls Online, Arcanista będzie mógł pełnić różne role w drużynie. Wszystko będzie zależeć od wyboru jednej z trzech linii umiejętności: 

  • Herald of the Tome
  • Apocryphal Soldier
  • Curative Runeforms

Nowa klasa, jako pierwsza w historii ESO, będzie także posiadać unikalną mechanikę… kombosów, a ściślej mówić, kombo punktów. Niektóre umiejętności Arcanisty będą generować, a inne zużywać te punkty. Dzięki Combo Points będziemy mogli wzmacniać albo modyfikować pewne skille. Fajnie prawda? 

Jeśli chodzi o miejsce akcji, Elder Scrolls Online: Necrom – zgodnie z przeciekami – zabierze nas do wschodniej części Morrowinda, Półwyspu Telvanni. Ojczyzny Dunmerów (Mrocznych Elfów). Zobaczymy więc znajome krajobrazy lub takie, które nie były poruszane w serii Elder Scrolls od 30 lat: czyli tytułowe miasto Necrom, będącego pewnego rodzaju nekropolią, gdzie dunmerskie rodziny grzebią swoich zmarłych. 

Fabuła ESO: Necrom kręci się wokół Hermaeusa Mory - to deadryczny książę zbierający wiedzę i tajemnice krainy. “Niektóre z tych sekretów są zbyt niebezpieczne, aby posiadło je jakiekolwiek stworzenie”

Aha, gracze będą mogli odwiedzić jego siedzibę, czyli legendarną Apocryphę. 

Co jeszcze czeka nas w dodatku? Dwójka nowych Towarzyszy, nowe aktywności w otwartym świecie, Public Dungeony, Delves, 12-osobowy Trial (rajd) itd. 

Zabawa z nowym-starym Morriwindem (tegoroczna przygoda nazywa się “Shadow over Morrowind”) rozpocznie się jednak już w marcu, gdy otrzymamy pierwszy DLC “Scribes of Fate” razem z dwójką nowych dungeonów. 

Ale prawdziwa bomba czeka nas pod koniec roku, gdy ESO dostaniemy… niekończący się dungeon (szczegóły w najbliższych miesiącach). 

Poniżej nowy cinematic-trailer ESO: 


34 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube