Elder Scrolls Online: Necrom ruszy dzień przed Diablo 4. Nowy zwiastun...

Dodany przez guru około rok temu
3 1537
Elder Scrolls Online: Necrom ruszy dzień przed Diablo 4. Nowy zwiastun...

Zenimax Online Studios nie boi się Diablo 4… i chyba nie ma ku temu powodów, bo Elder Scrolls Online to typowa gra MMORPG, a Diablo 4 hack’n’slash z elementami MMO. Raczej nie zajdzie tutaj konflikt interesów.

Problemem dodatku/rozdziału “Necrom” może być jednak fakt, że premiera najnowszego rozszerzenia Elder Scrolls Online może przejść bez większego echa. Właśnie z powodu Diablo 4 i tego co będzie się dziać w pierwszych dniach, baa, pierwszych tygodniach po debiucie diabełka (a spodziewamy się gigantycznego hype'u). 

Fakty są jednak takie: “Necrom” wystartuje 5 czerwca, a Diablo 4 - 6 czerwca.

“Necrom” przyniesie ze sobą nowy region, nowy rajd, nowy wątek fabularny (na prawie 30 godzin), nowe systemy, no i przede wszystkim nową klasę postaci – Arcanistę.

Wróć do Morrowind i odkryj tajemnice oraz niebezpieczeństwa półwyspu Telvanni i Apocryphy w The Elder Scrolls Online: Necrom. Dzierż nieznane zaklęte moce, a także zwiedź dwie zupełnie nowe enigmatyczne strefy. Zbadaj i ujawnij daedryczny spisek oraz walcz w imieniu Hermaeusa Mory, aby zachować samą rzeczywistość.

“Necrom” kosztuje tylko 160 zł (TUTAJ). Dwa razy mniej niż Diablo 4…

Poniżej znajdziecie nowy trailer dodatku:


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube