Elder Scrolls Online po polsku. Od teraz to banalnie proste!

2019 09 15 134344

Oficjalnie Elder Scrolls Online nie posiada polskiej wersji językowej. 

Nieoficjalnie – dzięki grupie „Skrybowie Tamriel”, która poświęca swój cenny czas na tłumaczenie – możemy się cieszyć bardzo rozbudowanym i bardzo profesjonalnym spolszczeniem. 

A teraz granie w ESO po polsku jest jeszcze prostsze. Nie musicie się już bawić w podmiany plików i inne bzdety. Wystarczy dosłownie jedno kliknięcie. 

Dzięki wam i waszym opiniom - nie tylko tu, ale wszędzie - możemy przedstawić spolszczenie EsoPL w wersji 3.0, które jest w postaci instalatora i dostępne do pobrania TYLKO z naszej strony.

Instalator pozwoli na instalację spolszczenia w kilku kliknięciach. Utworzy skróty na pulpicie do aktualizatora i deinstalatora. Załaduje patche do innych addonów, które mają konflikt ze spolszczeniem Pozwala na samodzielne aktualizowanie spolszczenia jednym kliknięciem. Opcja z okresowym sprawdzeniem aktualności EsoPL daje pewność, że wszystko będzie grać jak należy.

Naprawdę warto, bo EsoPL 3.0 oferuje spolszczenie większości lub prawie większości dialogów, miejscówek i przedmiotów. Poniżej znajdziecie przykładowy gameplay z "polskiej" wersji Elder Scrolls Online. 

Gracie w ESO? Chcecie grać w ESO po polsku? Zapraszamy tutaj: 

https://eso-spolszczenie.eu/pobieranie/ 

Zobacz także

26 komentarzy