Elder Scrolls Online pokazuje Scribing - czyli bardzo wyczekiwany system w grze

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
43 5451
Elder Scrolls Online pokazuje Scribing - czyli bardzo wyczekiwany system w grze

Jaka jest najbardziej wyczekiwana nowość dodatku “Gold Road” w Elder Scrolls Online?

Nowy region, nowa historia, nowy rajd (trial), nowe wyzwania… a może system Scribing, który jest znany fanom singlowych części Elder Scrolls, ale który dopiero teraz wkracza do MMORPG-owej wersji.

Scribing to system pozwalający personalizować umiejętności oraz dostosowywać je do własnego stylu gry poprzez edycję ich efektów (dodając buffy, debuffy lub całkowicie zmieniając zastosowanie skilla). Scribing zapewni podobno niespotykane dotąd możliwości budowania postaci.

Ze Scribing możecie zbierać i modyfikować unikatowe umiejętności, zwane Grimoires, które dadzą wam możliwość dalszego dostosowania stylu gry waszej postaci. Będziecie mogli edytować główne, dodatkowe i trzeciorzędne efekty umiejętności.

A jak dokładnie będzie działać Scribing i co będzie potrzebne do personalizacji umiejętności? Tego dowiecie się z poniższego materiału, który krok po kroku pokazuje możliwości Scribingu.

Premiera Elder Scrolls Online: Gold Road już 3 czerwca na PC/Mac 3 czerwca 2024 r oraz 18 czerwca na Xbox i PlayStation.

TUTAJ możecie zamawiać dodatek.

 


43 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube