Elder Scrolls Online prezentuje Nieskończony Dungeon i prawdziwy Group Finder!

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
23 5583
Elder Scrolls Online prezentuje Nieskończony Dungeon i prawdziwy Group Finder!

Podczas wieczornego pokazu Zenimax Studios zaprezentowało zbliżające się nowości do ESO… i to naprawdę są mocarne rzeczy.

W Update 40 (Aktualizacji 40) Elder Scrolls Online otrzyma “Grand Master Crafting Stations” (kilka stanowisk do craftingu w jednym), otrzyma całkowity rework craftingu/ulepszenia biżuterii (koniec grainsów, nie będziemy musieli wydawać milionów złota na ulepszenie jednej sztuki pierścionka czy amuletu), otrzyma także funkcję, na którą czekaliśmy od samego początku.

Czyli prawdziwy Group Finder, który będzie zawierał rozbudowaną wyszukiwarkę np. Rajdów, Aren czy PvP. Mówiąc prościej, koniec z przesiadywaniem w Craglorn i mozolnym szukaniem ekipy.

Premiera Update 40 to 30 października dla PC/Mac i 14 listopada dla konsol.

Jednak wisienką na torcie, a jednocześnie najbardziej wyczekiwaną nowością będzie “Endless Archive” – nieskończony loch, nieskończony dungeon, który będzie inspirowany grami rogue like.

Endless Archive będzie przeznaczony do grania solo lub w dwójkę (czyli z innym graczem lub komputerowym Towarzyszem). Zmierzymy się tam z falami wrogów + bossów, których spotkaliśmy we wcześniejszych dungeonach, arenach lub Trialach (rajdach). Ale nie tylko, bo co kilka poziomów spotkamy unikalnych dla Endless Archive bossów (z nowymi mechanikami).

Oczywiście nagrody w Endless Archive będą proporcjonalne do przebytego dystansu. Im dalej zajdziecie, tym lepszych przedmiotów oczekujcie (w tym klasowe sety!). Ponadto co każdy poziom będzie można wybrać losowy buff zwiększający siłę danej postaci, a co każdy cykl (spotkanie z bossem) zarabiamy specjalną walutę wymienianą później na dodatkowe traity, jednorazowy resurrect itd. 

Pojawi się też efekt losowości, czyli opcjonalne portale z opcjonalnymi bossami. 

Aha, i najlepsze: Endless Archive będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy Elder Scrolls Online (do grania wystarczy podstawowa wersja ESO, która była niedawno rozdawana za free).

Premiera nieskończonego dungeonu odbędzie się w te same dni, co premiera Update 40. 30 października dla PC/Mac, 14 listopada dla konsol.

Szczegóły TUTAJ

(oglądać od 1:11:00)


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube