Elder Scrolls Online przeprasza i daje nam darmowego zwierzaka

Dodany przez guru 3 miesiące temu
9 3954
Elder Scrolls Online przeprasza i daje nam darmowego zwierzaka

Za co przeprasza?

Za premierę “Firesong”, która – delikatnie mówiąc – nie należała do najprzyjemniejszych. Od pierwszych godzin gracze musieli się mierzyć z lagami, disconnectami czy nagłymi crashami spowodowanymi przez błędy gry (trzeba było ręcznie wyłączać pewne addony, żeby móc normalnie grać).

Oto komunikat dyrektora kreatywnego ESO – Richarda Lamberta, który najpierw dziękuje fanom za cierpliwość, obiecuje załatwienie reszty problemów (w poniedziałek dostaniemy specjalnego patcha), a na końcu – w ramach rekompensaty – ofiarowuje nam darmowego (niewalczącego) chowańca Guar-Lizard Calf.

Będzie go można było odebrać w Crown Store (od 14 listopada).

Cześć wszystkim,

Teraz, gdy sytuacja nieco się uspokoiła od premiery Firesong na PC/Mac, chcieliśmy podziękować wszystkim za cierpliwość. To był trudny start – zwłaszcza po stronie stabilności. Po prostu zawiedliśmy – żadnych wymówek, w przyszłości poradzimy sobie lepiej.

W poniedziałek, 14 listopada na PC zaplanowana jest dodatkowa łatka. Ta aktualizacja zawiera wiele ważnych poprawek, które miały wpływ na komputer. W ramach podziękowania za cierpliwość w kwestii problemów ze stabilnością wszystkim graczom podarujemy darmowego zwierzaka guar. Aby go odebrać, wystarczy otworzyć Crown Store i odebrać zwierzaka Guar-Lizard Calf. Będzie on dostępny przez tydzień, począwszy od 14 listopada, na wszystkich platformach (PC i konsole).

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za nieustające wsparcie i miłej zabawy Firesong!

Wybaczamy czy nie? 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube