Elder Scrolls Online rozdaje ESO Plus. Wszystkie DLC i dungeony za darmochę

Dodany przez guru około rok temu
7 8799
Elder Scrolls Online rozdaje ESO Plus. Wszystkie DLC i dungeony za darmochę

Sporo się ostatnio dzieje w Elder Scrolls Online. Polskie tłumaczenie gry, miliony nowych graczy, zmiany w systemie walki, zbliżająca się premiera “Firesong”, promocja na grę, a teraz jeszcze to…

Od dzisiaj do 20 października obowiązuje ESO Plus Free Trial Event. Każdy regularny gracz Elder Scrolls Online otrzyma dostęp do wszystkich bonusów i całej zawartości z abonamentu.

ESO Plus to miesięczny subskrypcja (50 zł), która udostępnia wszystkie DLC w grze wraz z mapami, questami, dungeonami, funkcjami oraz zestawami przedmiotów. Ponadto ESO Plus zwiększa także miejsce w banku, aktywuje nielimitowanego Craft Baga na materiały/surowce, plus daje możliwość kolorowania swojego kostiumu. Nie mówiąc o powiększonym expie, dropie oraz innych benefitach.

Jeśli brakowało wam przedmiotów z DLC-owych dungeonów, to teraz możecie spokojnie wyfarmić taki zestaw.

TUTAJ znajdziecie poradnik, z którego dowiedziecie się, jak najlepiej i najbardziej efektywnie wykorzystać ten czas (czyli co robić w pierwszej kolejności).

ESO Plus Free Trial Event aktywujecie z poziomu gry. Wbijacie do Crown Store (Item Shop), wchodzicie w zakładkę ESO Plus i aktywujecie “Free Trial”.

Powodzenia!


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube