Elyon dodaje nową mapę Wojen Klanowych, ale przesuwa premierę raidu

Elyon magier feuer

Elyon otrzymał aktualizację z nowością w postaci nowej mapy do Wojen Klanowych. Ten MMORPG oferuje również nowy loot za Luminus Battle, a także ulepszył kilka systemów, dzięki czemu granie powinno być znacznie przyjemniejsze.

Jeśli chodzi o Wojny Klanów, to Elyon zabierze Was teraz do Waving Citadel, które można już podglądać poprzez interfejs wojenny. W startowej lokacji nie można walczyć, czy zmieniać sprzętu – wszyscy zaczynają na środku mapy w lewitującej świątyni. Gdy opuścicie jednak jej obszar, wtedy rozpocznie się bitwa w której wszystkie chwyty będą dozwolone. Waving Citadel nie zabroni korzystania z gliderów, rocket jumbów, czy wierzchowców.

Po opuszczeniu pola bitwy można zmienić swoje uzbrojenie. Warto przy tym pamiętać, że celem na mapie jest nie tylko eliminacja wroga, ale również zajmowanie oraz utrzymywanie punktów. Jeśli przejmiecie dwa, aktywujecie efekt Ruthless Crown of Death, który zwiększa obrażenia zadawane w PvP o 20%, ale podwyższa również obrażenia otrzymywane o 30%. Będziecie mogli również wykrywać ukryte cele w zasięgu 40 metrów – bonus trwać będzie przez minutę.

W tej beczce miodu znalazło się jednak miejsce i dla łyżki dziegciu – przesunięto premierę raidu. Ta aktualizacja Elyon zaoferować miała również nowy, dziesięcioosobowy raid, który ostatecznie trafi do gry później. Dlaczego? Chodzi o poziom trudności, który trzeba dostosować. Dlatego na tę atrakcję gracze będą musieli poczekać nieco dłużej.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zobacz także

2 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz