Elyon nie dość, że przesuwa premiere to przechodzi na Free-to-Play i to przed debiutem

Cf7f5f50e331bd167dc3841c34e040d9

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Premiera Elyon została właśnie opóźniona. Oczekiwaliśmy starcie między tym tytułem a New World i niestety się nie odbędzie. Jednakże na szczęście poznaliśmy nową datę startu, 20 października!

Wszystko to przez transformacje na FREE-TO-PLAY! Tak dobrze przeczytaliście, Elyon od teraz będzie tytułem darmowym, bez żadnych subskrypcji i innych ukrytych haczyków. A to ci niespodzianka. Zmiany te wymagają trochę czasu i dlatego zdecydowano się, żeby start został opóźniony.

Co z tym, co zakupili pre-order? Takie osoby mogą się zgłosić do supportu i uzyskać pełen zwrot pieniędzy lub otrzymać odpowiednia do zakupionego pakietu walutę premium do wydania w item shopie. Dodatkowo każdy z pakietów otrzyma równy 72 godzinny wcześniejszy start.

Kakao Games obiecuje nie tykać item shopu i pozostawić go w takim stanie, jakim miał oryginalnie się prezentować. O wszystkim możecie przeczytać tutaj.

Ciekawe czy to już ostatnie przesunięcie, jakie zobaczymy w tym roku, czy może jednak jeszcze New World skusi się na kolejną obsuwę?

Zobacz także

69 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz