“Elyon to słabizna-średniak”

Elek

Cóż mogę powiedzieć. Elyon (po zakończonych niedawno beta testach #2) niespecjalnie przypadł wam do gustu.

Byliście bardzo brutalni dla nowego MMORPG od twórców TERA Online.

Aż 45% ankietowanych określiła Elyon jako “słabiznę”. Czyli grę, która nie spełniła waszych oczekiwań i która nie ma żadnych możliwości (sprawczych) mierzyć się z New Worldem.

Dlaczego akurat z nim? Bo Elyon wystartuje niespełna 24 godziny po wielkiej premierze “Nowego Świata” (28 września – New World, 29 września – Elyon). Zakładając oczywiście, że ani Kakao Games, ani Amazon Games nie zmienią w ostatniej chwili swoich planów wydawniczych.

Dla 35% użytkowników Elyon to “typowy średniak”. Nie jest to ani fantastyczna, ani także tragiczna produkcja. Taki przeciętniak, który nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle innych tytułów. 

14% uznało Elyon za “dobrego” MMORPG, a tylko 6% ankietowanych jako “fantastycznego” z obietnicą, że na pewno kupią go na premierę.

Elyonowi, jak każdemu wschodzącemu MMORPG-owi, życzymy Wszystkiego Najlepszego, ale jak widać na przykładzie tej ankiety, nowy tytuł “Made in Korea” będzie miał cholernie ciężko odnieść jakiś sukces. Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych miesięcy. Będzie wielka niespodzianka albo wielka stypa.


Zapraszamy do nowej ankiety.

Zmiana klasy lub rasy postaci w grze powinna być...

Wyniki

Zobacz także

37 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz