Elyon wprowadzi kilka zmian w markecie, aby walczyć z RMT

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
4 2044
Elyon wprowadzi kilka zmian w markecie, aby walczyć z RMT

Elyon wprowadza kilka nowości, które będą dostępne przy kolejnych testach gry. Jedną z nich jest nowy poziom jakości ekwipunku określany, jako „Knight’s”. Ten tym sprzętu będzie miał gorsze statystyki niż epickie czy legendarne przedmioty. Niemniej zaoferuje możliwość ulepszenia poprzez pięć slotów na enhanty.

W ten sposób gracze będą mieli więcej opcji do wyboru, jeśli chodzi o to, jak chcą budować swoją postać. Do tego społeczność nie będzie uzależniona od jednego typu uzbrojenia na wyższych poziomach. Wszystko zostanie tak zbalansowane, aby gracz faktycznie miał w czym przebierać.

Zapowiedziano również nowe dungeony i Dimension Portals z nagrodami oraz Transcendent Runestones, a do tego będziemy mogli awansować epicki sprzęt do poziomu legendarnego. Zapowiedziano również zmiany w działaniu marketu. Twórcy Elyon obawiają się o RMT (real-money trading), więc wprowadzają pewne usprawnienia. W efekcie przedmioty będą miały swoją bazową cenę, a także minimalną oraz maksymalną wartość sprzedaży.

Oczywiście, jeśli rozwiązania te nie zostaną ciepło przyjęte przez graczy to znikną z Elyon. Przekonamy się o tym podczas drugiej zamkniętej bety (CBT2), która zaplanowana została na sierpień.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube