Elyon wyłącza tworzenie postaci oraz otwiera nowy europejski serwer

Elyon2

A co tam słychać w Elyonie?

Oto najnowszy komunikat Kakao Games, który wyjaśni wam dokładną sytuację w grze oraz poinformuje o otwarciu nowego europejskiego serwera. 

W ciągu ostatnich kilku dni od premiery w Elyon pojawiły się pewne wstrząsy. Chcieliśmy podzielić się tym, że naszym głównym celem w tej chwili jest stabilizacja usługi i upewnienie się, że każdy, kto chce grać, może to zrobić. Przepraszamy za zakłócenia w rozgrywce i staramy się, aby wszystko działało płynnie tak szybko, jak to możliwe.

Rozwiązanie problemu opóźnienia serwera w EU

Podejmujemy pewne kroki, aby poprawić problemy z lagami i kolejkami serwerów. Pierwszym z nich było wyłączenie World Questów, co wydaje się poprawiać sytuację. Aby jeszcze bardziej to rozwinąć, wyłączymy również RvR przynajmniej do czasu konserwacji w środę 27-go. Zaplanowane RvR zostaną uznane za remis, a nagrody zostaną odpowiednio rozdzielone.

Niestety nie można wyłączyć powiadomienia systemowego, że RvR ma się rozpocząć. Proszę zignorować tę wiadomość do odwołania.

Otwarcie nowego serwera w EU

Naszym następnym krokiem jest otwarcie trzeciego serwera w UE o nazwie Perseus. Aby zmniejszyć kolejki serwerów na serwerach EU, tymczasowo wyłączamy tworzenie postaci na Andromedzie i Sagittariusie.

W skrócie:

  • Kakao Games pracuje nad stabilizacją usług, zmniejszeniem kolejek i lagów
  • World Questy zostały wyłączone
  • Tak samo RvR
  • Otwarto trzeci serwer w Europie – Perseus
  • Wyłączono tworzenie postaci na dwóch pozostałych światach

Elyon działa (za darmo) od 20 października. Zagracie TUTAJ.

Zobacz także

19 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz