Elyon wyłącza tworzenie postaci oraz otwiera nowy europejski serwer

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
5 6058
Elyon wyłącza tworzenie postaci oraz otwiera nowy europejski serwer

A co tam słychać w Elyonie?

Oto najnowszy komunikat Kakao Games, który wyjaśni wam dokładną sytuację w grze oraz poinformuje o otwarciu nowego europejskiego serwera. 

W ciągu ostatnich kilku dni od premiery w Elyon pojawiły się pewne wstrząsy. Chcieliśmy podzielić się tym, że naszym głównym celem w tej chwili jest stabilizacja usługi i upewnienie się, że każdy, kto chce grać, może to zrobić. Przepraszamy za zakłócenia w rozgrywce i staramy się, aby wszystko działało płynnie tak szybko, jak to możliwe.

Rozwiązanie problemu opóźnienia serwera w EU

Podejmujemy pewne kroki, aby poprawić problemy z lagami i kolejkami serwerów. Pierwszym z nich było wyłączenie World Questów, co wydaje się poprawiać sytuację. Aby jeszcze bardziej to rozwinąć, wyłączymy również RvR przynajmniej do czasu konserwacji w środę 27-go. Zaplanowane RvR zostaną uznane za remis, a nagrody zostaną odpowiednio rozdzielone.

Niestety nie można wyłączyć powiadomienia systemowego, że RvR ma się rozpocząć. Proszę zignorować tę wiadomość do odwołania.

Otwarcie nowego serwera w EU

Naszym następnym krokiem jest otwarcie trzeciego serwera w UE o nazwie Perseus. Aby zmniejszyć kolejki serwerów na serwerach EU, tymczasowo wyłączamy tworzenie postaci na Andromedzie i Sagittariusie.

W skrócie:

  • Kakao Games pracuje nad stabilizacją usług, zmniejszeniem kolejek i lagów
  • World Questy zostały wyłączone
  • Tak samo RvR
  • Otwarto trzeci serwer w Europie – Perseus
  • Wyłączono tworzenie postaci na dwóch pozostałych światach

Elyon działa (za darmo) od 20 października. Zagracie TUTAJ.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube