Elyon wystartuje wczesną jesienią, pre-ordery ruszają niedługo a beta potrwa 5 dni

358eec7385fc365523bbb5a3c3089377

Czy ktoś tutaj czeka na Elyon? Nowe MMORPG od Bluehole, które wydawane jest pod skrzydłami Kakao Games zadebiutuje wczesną jesienią. Deweloperzy nie podali konkretnej daty, ale zapewnili, że projekt zadebiutuje w tym roku. Można zatem spodziewać się go na przedziale września-października.

Przed premierą odbędzie się jednak druga, zamknięta beta. Jej daty również nie podano, ale spokojnie można założyć, że zaplanowano ją na sierpień. Skąd taki wniosek? 26 lipca ruszają bowiem pre-ordery do zamówień na premierę Elyon i wtedy ruszy również rejestracja do kolejnych testów. Rejestracja dostępna będzie do 11 sierpnia. Beta z kolei potrwa jedynie pięć dni.

Kakao zapewnia, że tym razem dostęp do bety Elyon otrzyma większa pula graczy. Stosowną informację o tym, że zostaliście zaproszeni, otrzymacie przez e-maila. Druga beta zaoferuje znacznie więcej zawartości – zapowiedziano klase Slayer, umiejętności Mana Awakening, dungeony podzielone na solo i party, czy lepszą lokalizację (języka polskiego nie będzie).

Zainteresowanych grą zapraszam tutaj.

Zobacz także

8 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz