Elyon wystartuje wczesną jesienią, pre-ordery ruszają niedługo a beta potrwa 5 dni

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
6 2342
Elyon wystartuje wczesną jesienią, pre-ordery ruszają niedługo a beta potrwa 5 dni

Czy ktoś tutaj czeka na Elyon? Nowe MMORPG od Bluehole, które wydawane jest pod skrzydłami Kakao Games zadebiutuje wczesną jesienią. Deweloperzy nie podali konkretnej daty, ale zapewnili, że projekt zadebiutuje w tym roku. Można zatem spodziewać się go na przedziale września-października.

Przed premierą odbędzie się jednak druga, zamknięta beta. Jej daty również nie podano, ale spokojnie można założyć, że zaplanowano ją na sierpień. Skąd taki wniosek? 26 lipca ruszają bowiem pre-ordery do zamówień na premierę Elyon i wtedy ruszy również rejestracja do kolejnych testów. Rejestracja dostępna będzie do 11 sierpnia. Beta z kolei potrwa jedynie pięć dni.

Kakao zapewnia, że tym razem dostęp do bety Elyon otrzyma większa pula graczy. Stosowną informację o tym, że zostaliście zaproszeni, otrzymacie przez e-maila. Druga beta zaoferuje znacznie więcej zawartości – zapowiedziano klase Slayer, umiejętności Mana Awakening, dungeony podzielone na solo i party, czy lepszą lokalizację (języka polskiego nie będzie).

Zainteresowanych grą zapraszam tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube