Elyon zamyka serwery. Koniec wielkiego MMORPG

Dodany przez guru 3 miesiące temu
21 4613
Elyon zamyka serwery. Koniec wielkiego MMORPG

Planowaliśmy newsa o nowej klasie wkraczającej dziś do Elyon, ale ta informacja przekreśla wszystko, co było i co będzie się działo z tym “wielkim” MMORPG-iem.

Po niespełna roku istnienia na rynku Kakao Games ogłosiło zamknięcie serwerów Elyon w Europie i Ameryce Północnej.

Wiemy, że wielu z Was jest podekscytowanych nową klasą „Soulbringer”, która jest dostępna od dzisiaj – niemniej jednak chcielibyśmy ustalić właściwe oczekiwania i przedstawić Wam niefortunne wieści z góry.

Kakao Games Europe, po długich dyskusjach z twórcą gier Bluehole Studio Inc., podjęła trudną decyzję o zakończeniu usługi  Elyon w Europie i Ameryce Północnej ze względu na niestabilność kluczowych wskaźników wydajności. Bardzo niski wskaźnik retencji przychodzących nowych graczy w połączeniu z malejącą liczbą aktywnych użytkowników sprawił, że nie jesteśmy już w stanie zaoferować wam doświadczenia MMORPG, do którego dążymy. 

Za to bardzo przepraszamy.

I raczej nikt nie jest zaskoczony takim obrotem spraw. Elyon już od samego początku był skazany na porażkę. Nie dość, że wkraczał na rynek pomiędzy premierami New World a Lost Ark, to nie prezentował sobą takiej jakości, jakiej rzeczywiście oczekiwaliśmy. Tak naprawdę poza (fajnym) systemem walki trudno tam było znaleźć równie interesujące elementy.

Serwery Elyon zostaną wyłączone 7 grudnia.

Szczegóły TUTAJ.


21 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube