Elyon zapowiada nowości jakie czekają was w wakacje

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
1 1635
Elyon zapowiada nowości jakie czekają was w wakacje

Elyon znajduje się w krytycznej sytuacji, liczba graczy to zaledwie ponad 200 osób, aktualizacja wprowadzająca paladyna do gry nie wydaje się, aby poprawiła tragiczna ilość graczy. Możliwe, że następna sobie z tym poradzi, jeśli nie to czeka nas zamknięcie serwerów. W tym roku prawdopodobnie to nie nastąpi, ale Elyonowi będzie trudno przeżyć w 2023/24.

Przejdźmy teraz do nowości, jakie czekają garstkę osób w te wakacje. Zacznijmy od nowej klasy, Soulbringer. Będzie to wojowniczka posługująca się mieczami, po jednym dla każdej ręki i ma być szybka i do tego zręczna. Posiada ona możliwość manipulacji duszami i jej umiejętności właśnie się na tym skupiają.

Kolejną rzeczą jest Secret Sea, która brzmi nawet ciekawie. Nowa lokacja to strefa podwodna, aby ją przemierzać, gracze muszą wejść w posiadanie łodzi podwodnej, znajdziecie tam nowe obszary do polowania na potwory i wiele innych.

Do gry trafia nowe mapy z możliwością włączenie automatycznej walki, czyli możecie sobie expić bez konieczności siedzenia przy komputerze. Oblężenia zamków zostaną przebudowane i liderzy klanów otrzymają gigantycznie roboty manamechs, które mogą wykorzystać podczas wojny w celu obrony lub ataku.

Teraz coś dla fanów losowości i wydawania pieniędzy. Zostanie wprowadzony nowy ekwipunek, które nie będzie posiadać limitu ulepszania, więc możecie go wzmacniać, ile dusza zapragnie!

Wszystkie powyższe rzeczy mają pojawić się jeszcze tego lata, nie sprecyzowano dokładnie kiedy. Jak jesteście chętni, to zagracie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube