Elyon zrezygnowało z B2P, ale nie z paczek premierowych z headstartem i bonusami

0127ad601ea4c996fce1f42694f3bd17

Elyon zadebiutuje w modelu Free-to-Play, chociaż oryginalnie tytuł ten miał być dostępny, jako gra Buy-to-Play. Dodatkowo, ten MMORPG wydawany przez Kakao Games powinien wystartować w tym tygodniu, ale jego pojawienie się przesuniętego na 20 października. Tyle zmian, ale jedno w Elyon pozostanie takie same – mikrotransakcje.

Dla nikogo nie będzie pewnie żadną niespodzianką, że Elyon udostępnia paczki przedpremierowe (fundatorskie) z bonusami do gry. Oryginalnie były to po prostu pakiety preorderowe do gry, ale skoro tytuł nie będzie już Buy-to-Play to szkoda byłoby, aby całość się zmarnowała, prawda?

Jeśli zatem chcecie mieć przewagę na start Elyon to możecie nabyć jedną z paczek. Każda z nich gwarantuje szybszy dostęp do gry – wejdziecie na serwery 3 dni wcześniej (72 godziny), bowiem 17 października!

Najtańsza z paczek kosztuje 30 euro, a najdroższa 40 euro. Każdy pakiet daje możliwość wcześniejszego stworzenia postaci - ta ostatnia opcja udostępniona zostanie 13 października. Czym więcej pakietów kupicie (każdy różni się zawartością, są w sumie trzy opcje), tym więcej dodatkowych bonusów otrzymacie. Przy jednej paczce będzie to pet, przy dwóch broń, przy trzech zbroja.

Co zawierają same pakiety? Rozpiskę znajdziecie poniżej. Za Wayfarer i Expansion zapłacicie 30 euro, a za wersję Expedition 40 euro. Skusicie się na któryś? A może wszystkie trzy, aby złapać je wszystkie, znaczy zgarnąć każdy bonus?

Zobacz także

25 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz