Epicka bitwa z okazji ostatnich urodzin umierającego gracza EVE Online

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
2 17649
Epicka bitwa z okazji ostatnich urodzin umierającego gracza EVE Online

To będzie bardzo wzruszająca historia, która musiała wydarzyć się w EVE Online. Grze, która wielokrotnie pokazała, że posiada najlepszą i najbardziej oddaną społeczność wśród wszystkich MMORPG-ów.

Chappy78, wieloletni weteran gry, dowiedział się niedawno o nawrocie choroby nowotworowej (rak trzustki). Usłyszał także od lekarzy, że nie pozostało mu wiele życia...

Dlatego Chappy postanowił spędzić swoje (prawdopodobnie) ostatnie 42. urodziny inaczej niż zwykle. Prowadząc flotę statków (z cennym ładunkiem) i poświęcając je w walce. 

Po publikacji specjalnego zaproszenia (na forum gry) spodziewano się frekwencji na poziomie kilkudziesięciu osób, ale jak to często bywa w internecie, komunikat o sytuacji Chappy’ego błyskawicznie rozniósł się wśród całej społeczności EVE.

Efekt? Na urodzinowe "wydarzenie" przybyło ponad 2000 graczy (wśród nich osoby z największych sojuszów), z czego wynikła wielka bitwa... i równocześnie wspaniała pamiątka.

“To było niewiarygodne. Widziałem wiele rzeczy i walczyłem w wielu ważnych bitwach [w EVE Online], ale nigdy nie brałem udziału w czymś takim. Dziękuję!”

Szczegóły TUTAJ


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube