Eudemons Online otwiera dzisiaj nowy wyjątkowy serwer

Dodany przez guru około 6 lat temu
6 5131
Eudemons Online otwiera dzisiaj nowy wyjątkowy serwer

The new server Goddess will be opened at 12:00 am on May 7th (PST)! This server provides the latest Goddess version for you to experience.

Co tu dużo pisać. Wciąż działający Eudemons Online otwiera dzisiaj nowiutki serwer, co by znaczyło, że na świecie wciąż są ludzie, którzy dzień w dzień chętnie odpalają tego MMORPG. 

No i fajnie, bo pomimo tego, że Eudemonsowi stuknęło już 10 lat, a grafika – umówmy się – nie należy do najpiękniejszych, to jakość EO stoi na takim poziomie, że dzieło TQ Entertainment bije na głowę wiele nowszych i ładniejszych tytułów. A przecież w grach MMORPG chodzi o grywalność, a nie grafikę. Prawda? Może i wy się skusicie? Czasami lepiej zrobić krok do tyłu, jeśli chodzi o oprawę wizualną, ale przynajmniej mieć gwarancję absolutnej jakości. 

Nowy serwer będzie o tyle wyjątkowy, że to właśnie na nim po raz pierwszy zakosztujemy nowego dodatku, który zmienia masę elementów w Eudemons Online (od interfejsu, umiejętności, po nowe lokacje itd.). To taki Early Access. Gracze z innych światów będą musieli poczekać kilka tygodni dłużej. 

Zapraszamy TUTAJ (do nowego serwera potrzebne jest pobranie nowego klienta).


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube