EVE Anywhere - przeglądarkowy EVE Online wystartował, ale...

Dodany przez guru ponad rok temu
6 4248
EVE Anywhere - przeglądarkowy EVE Online wystartował, ale...

CCP dwa tygodnie temu: “lada moment udostępnimy EVE Anywhere dla wszystkich graczy Alpha (czyli darmowych użytkowników”.

CCP teraz: “udostępniamy EVE Anywhere dla wszystkich graczy Alpha… ale za drobną opłatą”.

Czyli mamy dobrą i złą wiadomość. EVE Anywhere rzeczywiście wystartowało i rzeczywiście gracze Alpha – z USA i większości krajów Europy (w tym Polski) – mogą już bawić się w przeglądarkowego EVE Online. W rozdzielczości HD i w 60 klatkach na sekundę.

Problem w tym, że gracze Alpha (darmowi użytkownicy) muszą najpierw zapłacić 30 PLEX (ok. 1,5 dolara), żeby pobawić się w EVE Anywhere… przez 24 godziny.

Od dziś piloci Alpha mogą teraz korzystać z EVE Anywhere, rewolucyjnej platformy opartej na chmurze, która umieszcza New Eden bezpośrednio w wybranej przeglądarce!

EVE Anywhere zostało opracowane w ścisłej współpracy z naszym zaufanym partnerem Intel i umożliwia granie w EVE w podróży przez Chrome, Safari, Firefox i Edge – niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera PC, czy tabletu.

To partnerstwo zapewnia pilotom EVE dostęp do dużej mocy obliczeniowej – za pośrednictwem chmury – w razie potrzeby. Niezależnie od tego, czy walczysz, wydobywasz, czy budujesz imperium przemysłowe, EVE Anywhere pomoże ci płynnie przełączać się między grą kliencką a przeglądarkową.

Gracze alfa mogą cieszyć się 24 godzinami EVE Anywhere w zamian za 30 PLEX. Usługa zostanie również udostępniona na większej liczbie terytoriów jeszcze w tym roku, ponieważ pracujemy nad naszym ostatecznym celem, jakim jest wydanie EVE Anywhere… wszędzie!

Szczegóły (i link do grania) TUTAJ.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube